Je tu zkušený servismen přes mobily?

Od: Datum: 19.01.16 18:39 odpovědí: 1 změna: 31.01.16 16:55
avatar

Zdravím rádce.

Najde se tu někdo, koho živí opravy mobilů? Na vodotěsné Ixperii se půl roku po výměně displeje (kompletu včetně digitezéru) ojevila závada. Obraz vypadá jako by ho fotil fotograf postižený parkinsonem.

Když nechám uložit printscreen obrazovky, tak je ale uložený snímek ostrý bez vady. Dobrodruh, co to známé dělal, se vymlouvá, že závada je na zobrazovači, který je součástí displeje, takže je potřeba díl reklamovat u čínského dodavatele.

Já si ale říkám, jestli za vším nemůže být jen špatně zasazený flex.

Proto se obracím na znalce, z řad místních přeborníků aby mi moji doměnku rozmluvili dřív, než zahájím komunikaci s číňanem, který bude určitě hledat výmluvy aby svých těžce vydřených 20 doláčů uhájil a nový kus nemusel poslat.

Rači si vše ověřím tady než bych byl za mezinárodního blba

Kdyby ta potvora nebyla vodotěsná, tak je samozřejmě všechno jednodušší, Rozšrouboval bych to a flex zkontroloval. Takhle to holt zatím slečně nechám, s tím, že se z toho zatím dá aspoň volat a poslouchat muziku,než se něco dořeší.

Díky za názory lidí znalých v oboru. Rady tipu, "máš to v záruce, tak se o to nestarej a reklamuj", si dokážu vygenerovat ve své šedé kúře mozkové i bez internetu takže si je můžete nechat od cesty.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.16 16:55
avatar

Když by se ten dispej měl reklamovat, tak stejně musíte mobil rozebrat, tak co ho otevřít a nejdříve zkontrolovat ten kablík a pokud to nebu jím, tak reklamovat celý displej. A nebojte za mezinárodního blba nebudete, někteří číňani pošlou nový díl a to občas ani nechtějí vidět ten původní. Kamarád si takhle nechal z číny poslat mobil od THL, po několika měsících jim jen tak napsal, že odešel, že by ho chtěl reklamovat a oni mu poslali ihned nový a ten starý nechtěli, takže má dva funkční a jeden prodal... To je celkem dobrý co? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.