Myčka nádobí - jakou malou koupit?

Od: Datum: 21.04.09 12:09 odpovědí: 26 změna: 24.04.09 14:14

Vážení přátelé, jsem již starší osoba, a chci si koupit svou první myčku. A to hlavně kvůli tomu, že mé nádobí, je asi špatně umyté. Byla u mě přítelkyně a říkala, že bych ho měla lépe mýt. Ale jelikož mě už nohy bolí, škopku dlouho nevydržím. Může mi někdo poradit jakou myčku si mám koupit, mám místo jen na 45 cm. šířku, 83cm výšku a 57 cm, hloubku, ale tam mám el. zásuvku a ta také potřebuje vůli, tak nevím možná by kousek mohla vykukovat. Je to v rohu po levé straně od dřezu, tak to by snad nevadilo. Dám přednost kvalitnější věci, abych nemusela stále volat opraváře.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.09 16:03
avatar
Zdravím, berte to tak že dnes bez opraváře neobejdete pokud se to nepokazí v záruce nějaký pátek po tom to stejně přijde...netuším pro kolik lidí bude myčka mít ale existují malé stolní myčky které vypadají jako mrazák, mají podstatně menší spotřebu vody i energie, jsou praktické na vyvýšeném místě člověk se totiž nemusí pro nádobí shýbat ani nemusí čekat několik dní než je myčka plná, také se ušetří na mycím prostředku...a co se týče kvality tak je to dnes kus od kusu, můžete natrefit u levné značky na povedený kousek a také na prověřenou značku nedáte dopustit ale budete mít smůlu že zrovna vy jste trefila ten špatný kousek...
doplněno 21.04.09 16:06: http://www.absolut-elektro.cz…tolni-mycka-aeg-favorit-52850
Ohodnoceno: 2x
 
Od: kuckyas*
Datum: 21.04.09 16:42

Milý pane, já jsem už o té stolní myčce uvažovala, ale nemám na ni místo, Je to jenom pro jednu osobu, ale někdy vařím i pro 2 vnoučata. Musela bych zavolat truhláře, aby místo myčky dal mikrovlnku, a na její místo do rohu vedle dřezu dát tu malou myčku. Moc děkuji za typ, nasadil jste mi brouka do hlavy.

Datum: 21.04.09 21:34
avatar
Zdravím podruhé, jsme doma 4 lidi dva chodíme stále do školy a dva pracují doma všichni jíme z talířů, pije se hojně kafe a to i přesto pouštíme naši myčku úzkou 45cm jednou za dva dny, tak si nějak neumím představit jak byste tu myčku sama plnila leda byste tam sypala hrnce ve velkém, je teda velká škoda že není na malou myčku místo.A co vzít nějaký stolek a dát jej do prostoru pod malou myčku tak aby myčka byl pod stolem.Ale je to na vás.
Jinak doplním dole cukráře jsou myčky které jsou extrémě poruchové a jiné teméř bez poruch, levné díly jednoduché na rozebrání, a taky značky které prakticky servis nemají...Vetšinou se říká že ta nejlepší ta ketou mají doma...(pokud neproblémuje).
S pozdravem Adam...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: kuckyas*
Datum: 21.04.09 22:31

VÁŽENÝ PANE Adame, je vidět ,,že jste profesionál jen škoda že jen vy sám byste se tohoto úkolu nezhostil. ANEBO JE TO MOŽNÉ

Od: kuckyas*
Datum: 21.04.09 23:10

Pane hangare, zítra vám pošlu fotky koutu v kuchyni. Budete tak milý jako doposud a ještě maličko se věnujete mému prOblému? Děkuji z celého srdce. Stolní myčku, kterou jste mi doporučil beru.

Od: kuckyas*
Datum: 22.04.09 17:41

Pane Adame, děkuji Vám za včerejší se věnování mému problému. Dnes posílám fotky mé kuchyně. Do výklenku v kuchyni u dřezu se čelem myčka nevejde. Má pouze 50 cm. Musím jí dát buď vedle dřezu vlevo nebo vpravo. Když jí dám vlevo, bude přesahovat 2 cm přes dřez. Co na to říkáte?
Již předem děkuji za Vaší laskavou odpověď.

Od: kuckyas*
Datum: 22.04.09 17:43

další

Od: kuckyas*
Datum: 22.04.09 17:44

poslední

Datum: 21.04.09 16:55
avatar

Vážená paní, já bych doporučil výběr zboží na : http://www.bilezbozi.cz/mycky-45cm/

ale koupit jinde, páč je to levnější. Není žádný druh myčky, která by byla poruchová více jak jiná. Je to jen o náhodě, že se myčce něco stane. Na uvedenem servru si můžete zadat i podmínky pro výběr. Nikdo Vám nesdělí, která je ta nejlepší myčka. Přesněji každý má jinou a tu nejlepší.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kuckyas*
Datum: 21.04.09 23:00

Vážený příteli v nouzi, děkuji ti za drahý čas, který jsi věnoval Neumětelovi, 60sátileté babce v nouzi. Hluboká poklona ode mne. Přeji ti, jak ty jsi byl vlídný ke starým lidem, tak se ti to vrátí. Není to moc patetické? MíLA

Datum: 22.04.09 07:03
avatar

Není, děkuji, chovám se tak, aby se jiní ke mě chovali stejně?

60 není mnoho, to je ten krásný věk, kdy ráno občas něco bolí, Ale jen chvilku

Je to tak, Liduško?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.04.09 23:10
avatar

Jsem sama a mám myčku Candy. Spokojenost až na půdu.*palec* Vůbec mi nevadí, že ji pouštím jednou za dva tři dny. Šoupnu do ní co je špinavé, přivřu a je klid. Mám v ní pověšenou vůničku, která likviduje i bakterie. Ta stolová, maličká, je velký nesmysl. *bzum*Stačí vařit oběd a všecko se do ní nevejde. Hrnce a talíře a kastrolky a skleničky ze včerejšího večera. Spotřebuje tolik energie a vody co 45cm. A cenově je taky jako velká. Nevím jestli to mají všechny, ale ta moje jde napojit na teplou vodu. Tedy úspora elektřiny je velká. I délka programu je kratší. Mám karmu. Běžte je zkouknout a nechat si udělat přednášku do obchodu, ale zeptejte se prodavačky jestli doma myčku má. Ať vám poradí někdo, kdo ji má.:D A pak sedněte na net a vyhledávač zadejte pod zboží myčka a vyberte si tu nejlevnější firmu. Kromě toho, že vám ji přivezou domů ušetříte. Jen pro ilustraci-ta moje v Hypernově stála 11.500 a na netu 7.500 a za dopravu necelé 200, to bych za dopravu z obchodu dala taky. A v jiných netových obchodech se ceny stejného kusu pohybovaly mezi těmito částkami. Kupte si ji, stojí to za to. Jo a mám ji rok a půl a za vodu jsem vždycky doplácela, ale tentokrát ne *ua*A ta kvalita je dikutabilní. Dnes ani nevíte, kde co je vyrobeno a kde se to montovalo. A několik let záruka to jistí. Hodně štěstí *jasne*

doplněno 22.04.09 23:13:

A tu troubu klidně na ni můžete postavit. A taky bývají vestavné, takže byste nemusela řezat tu desku na lince.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kuckyas*
Datum: 23.04.09 16:14

Děkuju mockrát za tip,dnes jsem sháněla zase myčku Candy CSF 4570 bílá, ale všude mi řekli, že není a nebude, Milá paní, nevíte jestli se dá od těch myček sundat ta vrchní deska, aby se vešla pod kuchyň. desku. Děkuji i jinak moc.*cteni*

Datum: 23.04.09 16:51
avatar

tato myčka má onímatelná horní desku

http://www.elektro-bilezbozi.…m/prodej-candy-csf-4570-bila/

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kuckyas*
Datum: 24.04.09 11:23

Pane Milane, když už jsme u toho radění, mimochodem jak jste udělal to, že jste ztáhl tu stránku z počítače sem, já na ní klikla a dostala jsem se přímo do toho elektra na tu konkrétní myčku. Jak se to dělá? *cteni*

Datum: 24.04.09 12:15
avatar

velice jednoduché, když kouknete nahoru na monitor, tak tam je internetová adresa, třeba http://www.volny.cz/milan.cukrar , tak to zkopírujete a vložíte sem:

ctrl+c... ctrl+v

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.04.09 17:42
avatar

Zdravím. Dcera má úzkou myčku Ariston (4 lidi) druhá má Faforita(2 lidi), kamarádka (7lidí) širokou Favoritku a jsou velmi spokojené nadmíru. Mají je už víc jak 2 roky. Ta Ariston firma není vůbec špatná. Je velice tichá, i ledničku má mladá od té firmy takovou spolehlivou a tichou. *palec* Bosch je značka až na půdu, ale je nejhlučnější. Koukněte na parametry.S tou deskou si nejsem vůbec jistá, jestli to je dobrý nápad. Asi bude dost hřát a to se té kredencové desce nebude moc líbit. Raději se poraďte s odborníkem. Já jsem byla ve stejné situaci. V úplně stejné. Nakonec to vyřešil stolař, desku uřízl a začistil. A je ;)A vestavěná by se nehodila?

Ale když budete kupovat, dejte si záležet, aby tam byla všechna A. I na posledním kroku, sušení. Nedejte se zlákat myšlenkou, že to necháte oschnout. Ona po posledním oplachování vypouští vodu po trochách při sušení a ta voda by tam zůstala. Dalo by se to vypustit, ale muselo by se s tím čarovat. Koukněte i na na ten Ariston. Za shlédnutí to stojí. A prohledejte celý net. Je třeba zadat do zboží myčka a není možné, aby se nevykulila. Taky kouknu a podám hlášení *vtip* Jo?

doplněno 23.04.09 18:53:

Ta Candy CSF 4570E co mám já se už asi nedelá, ale CSF 4590 bude nemlich to samé a mají ji v DATARTu za 8.400.

a na www.nakupnicentrum.cz za 8.100 Bude určitě i jinde a levnější. Bývá i v jakože nerez, ale to není fajn.

Ale možná, že bych se i koukla na BOSCH SRS 43E32 EU za 8.600 na www.bilezbozi.cs, ta má parametry super a taky ta hlučnost není velká. A je to značka veliká a spolehlivost určitě taky.

Loučím se s vámi a ať jste spokojená s tou, co koupíte *ua*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.04.09 02:13
avatar
Bosch, ariston..veliká značka,spolehlivost..hhacha hm asi koukám nechám radit odbornici která to opravuje vyzná se na co a na co není nahradní díl..smad jen dodám že bosch není bosch ani siemens už není siemens všecko je do hnusný křáp Brandt akorát se tam cpou různé polepy at vypadá jako víc značek...vonička zabíjí bakterie hm, koukám to už asi i vymysleli transpotér ze statreku ..?
Nastala tady i otázka že se malá myčky hned naplní, doporučím si přibližně tu myčku představit velikostně a to jak velké hrnce máte, protože je lehké vzít hrnec a jakoby jím přiklopit talíře hrnky takže pokud není vařeno v kastrolech ze závodní jídelny a není jich 15 tak se to povede do myčky nacpat.Jinak pokud žije člověk žije sám asi nebude velkou myčku dva týdny plnit nádobím protže mít ve velké myčce pár kousků je trestuhodné...jinak malá myčka má oněco menší spotřebu vody i energie, to člověk usoudí i z logiky...nevím jestli je dobré ke koupi vyhledat nejlevnější firmu z netu, jednak vám mohou dovézt nějaký potlučený kus s vy s tím teoreticky nic nezmůžete protože oni třeba řeknou že to není jejich věc atd..a také levný eshop..schválně kdo vám pak zařídí kdyby náhodou záruční opravu.?Ten eshop určitě ne...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: kuckyas*
Datum: 24.04.09 09:50

Vážení přátelé, po dlouhé úvaze jsem dnes objednala vytouženou myčku. Je to myčka WHIRPOOL ADP 688. Přiveze mi ji int. Megaobchod. Cena je 9.395.- Jsem ráda, že to mám za sebou, přivezou ji ve středu, Dovoz za první dveře stojí 400,- Kč. Vybrala jsem si tu značku, protože asi 8 let mám pračku té značky bez poruchy, a také podle všech vašich rad, vše jsem dala dohromady a vzala si z toho to nejlepší. Já vím, že někdo může namítat je lepší ta, nebo ona, ale jednou jsem se rozhodnout musela. Poprvé v životě jsem objednala něco přes internet a sama! Jak to dopadlo napíšu, instalatér prý přijde, jakmile mi myčku doručí. Také obrovská výhoda zrovna této myčky je v tom, že má hloubku pouze 57 cm a do výklenku se mi vejde. Ještě jednou díky, Milena.*ua*

Datum: 24.04.09 12:17
avatar

blehopřeji a doporučím klvalitní mycí prostředky. To se budete divit jak to některé neumyjí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.04.09 12:45
avatar

Teda, to jste se pochlapila *hej*a všecko sama. A zapotila jste se? Já, když jsem, shodou okolností taky jako první věc objednavala myčku,*uf* zpotila jsem se nad svojí ovážlivostí a říkala jsem si, že to určitě nedopadne dobře. Dopadlo. Gratuluji vám a přeji, ať jste spokojená *ua*A taky trocha toho zdravíčka příjde vhod.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 24.04.09 12:49
avatar

Kucky, co ty jsi takový nasratý a jedovatý jak hadí zub? Nikdo se tě nesnaží urazit *hi* To všecko jsou jenom řeči. Člověk, kterému odpovídáme se stejně musí, za své prachy, rozhodnout sám. Nikde není psáno, že někdo z nás má nebo nemá pravdu. Užij si krásný, slunečný a pohodový víkend *pusa*

doplněno 24.04.09 13:19:

Hluboce se omlouvám, patřilo to hangaru, ten má blbou náladu. Kucky promiňte, promiňte, promiňte*nevi*

avatar
Upozornění od sys strejc 24. 04. 2009 13:15:54

Pane kolego, mírněte se ve svém vyjadřování a věnujte větší pozornost svým vzkazům - hlavně adresátům!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuckyas*
Datum: 24.04.09 13:09

VŮBEC NEVÍM O ČEM MLUVÍTE, ALE JÁ NEJSEM NASRANÁ OČ JDE, jsi snad blázen? Končím zde.*plac*

Datum: 24.04.09 13:38
avatar

Chtěla jsem se omluvit vzkazem, ale nechce mi to vzít. Kucky, překlepla jsem se a místo abych napsala hangar, tak jsem napsala vás. Hangar byl zbytečně najedovaný. Omlouvám se moc. Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuckyas*
Datum: 24.04.09 14:14

Milá paní já se na vás nezlobím, to se může stát každému, jen jsem byla trošku vyděšená. K p. Davidovi mohu jenom říct, že si jeho odpovědí vážím, jako všech, kdo se mi snažil pomoci.*placni*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.