Sony Experia nastaveni

Od: Datum: 31.12.15 17:44 odpovědí: 6 změna: 31.12.15 23:13

prosim majitele toho super telefonu o malou pomoc. Nemohu najit, kde odstranim z mailu "odeslano ze soyn Experia", protoze co je komu do toho, rozciluje me to! V tabletu jsem to nasla, tady najit jaksi mi to nejde.

Take hledam v aplikacich nejaky notepad, ve kterem jde krome vkladani i kopirovat.

A tske nejakou slusnou navigaci oflinovou.

Dekuji za kazde vlidne a pomocne slovo !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.15 18:33

Nič v zlom,no napr .mňa rozčúľuje,že ak chcete poradiť,tak nieste to ochotná napísať aspoň poriadne bez preklepov.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.12.15 19:33

Dekuji za vlidna slova. Zasadnich preklepu jsem zas tak mnoho nenapsala, hrubku nevidim, to za 1. Psala jsem to na mobilu, je to malinke a preklepy jsou bezne. Zadne dalsi rady tedy za trest neocekavam. treba se najde nekdo tolerantnejsi a s usmevem.

Datum: 31.12.15 20:14

Já teda mám sice iPhone 6, ale na konci když píšu email mám odesláno z iPhone, tak to odesláno z iPhone prostě před odesláním smažu a je to.

Navigací offline zdarma je spousta: Be-On-Road, MapFactor, Nav free... Každému vyhovuje něco jiného.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.15 21:08

Ja to take mazu, co mi zbyva, ale myslim to jit musi Na navigace se podivam! Dekuju !

Datum: 31.12.15 22:51

Tak u iPhone to je: Nastavení- Pošta, Kontakty, Kalendáře-Podpis- Odesláno z IPhone ; to se vymaže a už to v e-mailu nebude. U té Xperie by to mělo být podobné. PS: mcgywer není můj nick, můj je mcgyver.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.12.15 23:13

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.