,,Podpultové tarify´´

Od: Datum: 31.12.15 00:45 odpovědí: 7 změna: 07.01.16 15:24

Slyšel jsem, že operátoři mohou nabídnout levnější tarify, když s nimi člověk smlouvá a např. pohrozí, že odejde. Mám neomezené smsky a volání a 1,5GB internetu a platím přes 740Kč. Bohužel ten internet nevyužívám, max těch 200MB, ale neomezené volání a sms využiji hojně. Na infolince mi velmi neochotně dali možnost jen takovou, že mi dají 2 hodiny volání zdarma a k tomu pár sms a nějaký internet asi za 500, což mi přijde nevýhodné oproti tomu, co mám teď. Dá se nějak sestavit a sjednat vlastní tarif dle mých potřeb?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.15 01:06

Pokud jste pro ně výhodný zákazník tak velmi často mají snahu tarif, který před tím upravit nešel najednou bezproblému upravit - jelikož udržet si stávajícího zákazníka je o dost levnější než shánět nového ...

Když já odcházel od jednoho operátora k druhému a potřeboval převést čísla tak mi při první návštěvě pobočky řekli že z 1300Kč/měsíc udělají 700/ měsíc a při druhé už to bylo dokonce 500/měsíc .

Tedy ano s operátorem se smlouvat dá.

doplněno 31.12.15 01:53:

Také už jsem poznal že přecházet po nějaké době od jednoho operátora k druhému je výhodné - málokdy totiž nabídne skutečně výhodnou nabídku.

Ohodnoceno: 0x

Od: scv®
Datum: 31.12.15 01:24

Dá, ale přes infolinku příliš ne, větší šance na "neveřejnou nabídku" nebo nějakou slevu jsou na pobočkách, případně přes "externí partnery" (ti ale většinou loví zákazníky sami a nevím, jestli se k nim dá dostat i jinak.. možná přes někoho, kdo už od nich něco má). Takové nabídky bývají obsahově podobné těm standardním (případně již "zrušeným" tarifům), jen jsou za jiné ceny. Nicméně snížit na neomezeném tarifu internet by snad neměl být problém.. už jsem pár takových tarifů v okolí viděl, asi o 100-150 Kč levnější. Zkuste se poptat přímo na některých prodejnách a uvidíte. Sám jsem 2 roky měl firemní tarif s 50% slevou a protože sleva se smlouvou prodloužit nešla, přešel jsem ke konkurenci a mám prakticky to samé za ještě méně peněz..

.

@daniel: to já si zase zvykl každé 2 roky měnit operátora, protože podle mých zkušeností nejsou schopni operátoři stávajícímu zákazníkovi nabídnout to samé, co konkurence, pokud k nim přejdete.

Od: paw®
Datum: 31.12.15 09:08

Udelam trochu reklamu jednomu obchodu. Asi lovi zakazniky do "vlastni site". Ale domluvit se da skoro vse.

Datum: 31.12.15 09:12
Zkousel jsem vydirat Tmobil ale nepovedlo se zdarma volani i sms do vsech siti (vyjma barevnych linek) + cca 200MB internet za 499,- kolega z prace ma Vodafone to same s 1,5GB internetem za ty same penize.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.15 21:56

Jde to. Mě se povedlo vyjednat lepší podmínky a stáhnout platbu z 500 na 200kč/měs. U Vodafonu. Fakt je ten, že jsem neblufoval, ale CEZ, od kterého beru elektřinu nabízel(možná ještě nabízí) volání dost levně i s nějakým internetem. Tak jsem jim dal na vybranou, a myslel jsem to dost vážně, že buď mi dají něco srovnatelného, nebo odejdu. nebylo to přímo srovnatelné, ale stejně to stálo za to. Nicméně celé to vyjednávání trvalo skoro měsíc.

Datum: 31.12.15 21:57

Bejvávalo, dřív mi to udělaliv upca Vodafonu, ale teď jsem to zkoušela u Vodafonu a O2 a nic, Vodafon jsem zrušila a níc, užu se neozvalil

Datum: 07.01.16 15:24

Dnes se s vámi příliš bavit nebudou, pokud neprovozujete alespoň 10 SIM karet. Pokud projevíte vůli odejít, velmi pravděpodobně vás nechají. Váš tarif mám také, platím za něj cca 400,-.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.