Telefon Lenovo - praskání displeje?

Od: Datum: 30.12.15 14:45 odpovědí: 6 změna: 31.12.15 16:30

Stala se mi zvláštní věc, tak mě zajímá, jestli někdo nemá obdobnou zkušenost či třeba vysvětlení. Telefony dost střídám, prošly mi jich rukama desítky. Hodně se pohybuji v terénu, takže se mi prostě stane, že telefon spadne. I přes desítky pádů se mi za ta leta stalo jen 2x že mi prasklo krycí sklo displeje - udělala se taková ta pavučina. Ca před rokem jsem si pořídila Lenovo. Telefon jsem měla chvilinku. Byla jsem venku, dala jsem jej do kapsy (prázdné), ušla jsem pár kroků, tel. vyndala a měl prasklý displej. Nikde jsem nezakopla, neupadla, do ničeho nestrčila... Nebyla to ta pavučina, ale jen jedna tenounká prasklina přes celý displej. Před pár týdny jsem opět přišla k Lenovu (úplně jiný model) a stalo se mi naprosto totéž - dala jsem telefon do kapsy, byl v pořádku, po dvou minutkách jsem jej vyndala a opět prasklina přes celý displej. Zaráží mě i to, že je zhruba ve stejném místě, jako na telefonu prvním. Přijde mi to prostě divné. Když s telefonem praštím, vím o tom. Mám i zkušenost, že telefon leccos vydrží. Tohle nechápu. Je možné, že telefony mají jen nějak extra křehký displej? Může prasknutí způsobit nějaký problém uvnitř telefonu? Jde o modely za ca 6-8tis.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.15 17:35

A není možné že sis na něj sedla?protože já mám taky Lenovo, a displej naprosto v pohodě.

Ohodnoceno: 0x

Od: carlosska
Datum: 30.12.15 18:33

Není. Byly to kapsy u bundy... Za chůze

Datum: 30.12.15 17:43

Jedná se o přední, nebo zadní kapsu?

Od: carlosska
Datum: 30.12.15 18:32

V obou případech šlo o kapsu u bundy. Bylo to v zimě, tedy šlo i o kapsičky prostě vyteplené, vyměkčené... Vždy to bylo, když jsem stála - jednou venku se psem, podruhé v obchodě při nákupu. A pokaždé šlo opravdu o chvilinku - píši sms, dám do kapsy, udělám 20 kroků, pípne odpověď, vyndám a tel. prasklý :-o

Datum: 30.12.15 18:44

Tak to spíš byl naťuklý (nějakým úrazem, který se zdálo, že přežil) a tlakem, nebo teplotním pnutím se to jen rozjelo.

Ohodnoceno: 1x

Od: vojtal
Datum: 31.12.15 16:30

Téměř určitě problém není v telefonech, ale v kapse - není tam něco kovového, nepůsobí na telefon větší tlak..?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.