Tv a domácí kino -jak propojit

Od: Datum: 29.12.15 19:46 odpovědí: 6 změna: 30.12.15 17:29

Prosím poraďte máme Televizi Toshiba 40L 5443DG a koupili jsme domácí kino Philips -bohužel reproduktory slyšíme jen když si pustíme DVD ,ale s TV propojit nejdou ,na návodu televize je špatně popsáno jak se vypínají reproduktory TV a zapojují jiné ,to co tam uvádějí my v menu nemáme ,nevíte kde najít? a jak poznám že jde 3D ,přehodíme jak na TV takl domácím kinu máme propojeno správným kabelem ,ale nějak se nám efent nezdá. Hlavně ale potřebujeme pomoci s těmi repráky děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.15 20:11

Máte prepojený audio výstup-koaxiálny prepojený s domacím kinom? Z popisu čo som našiel na nete,tak váš TV nemá optický audio výstup.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivy5®
Datum: 29.12.15 22:25

Moc děkuji , to jsme tedy i zkoušeli,protože doma jsme tři koaxiální kabely našli,ale dva tam nešly vůbec a jeden sice jo,ale je tam jakoby volně a nejde to -oni jsou tedy různé koaxiální kabely?,tak nevím který nyní koupit když tři tam nejdou -případně koupit ty jak mají různě barevné konektory?V TV na to zdířky jsou ,Jinak TV s domácím kinem je propojeno nyní jen novým HDMI kabelem který má právě přenášet i 3D.Nyní jsme zkusili zase připojit a hlásí to .Nelze navázat kabelové připojení.zkontrolujte zda je směrovač zapnutý a zkuste znovu-nevím co je směrovač :(

Datum: 30.12.15 00:23

Na dálkovém ovladači od TV,přepojte v nabídce která bývá pod tlačítkem AV na režim HDMI.Tím aktivujete přenos přes tento kabel.A pak zkuste to tlačítko na ovladači kina TV smart,které jak píšete tam je

Datum: 30.12.15 17:29

To hlásí buď není sygnál nebo nelze navázat kabelové spojení ,dnes koupíme ty barevné kabely na zvuk(jak psal už pán ,naše TV to nemá jen kabelem HDMI) a uvidíme dál

Datum: 29.12.15 20:12

Dobrý den.Já ro mám tak,že zapnu domací kino a na dálkovém ovládání od něj mám tlačítko TV.To stisknu a k obrazu televize mi jde ten zvuk z reproduktorů domácího kina.Ten zvuk který vychází z televize musím ztlumit dálkovým ovládáním TV-reproduktory televize se automaticky neodpojí a zvuk by vycházel z obou zařízení.Mám ale domácí kino Sony a TV Panasonic.Myslím ale,že to bude podobné.Se 3D neporadím,nemám ho.Ještě k tomu zvuku.Televize musí být samozřejmě propojena s domácím kinem.Já to mám kabelem Scart-Scart

Datum: 29.12.15 22:26

Na dálkovém od DK mám jen TV smart -to je ono?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.