Dvě televize v jedné místnosti a dálkové ovlá

Od: Datum: 29.12.15 16:31 odpovědí: 4 změna: 29.12.15 18:02

Dobrý den,

pořídili jsme si před časem velkou televizi Samsung, a teď jsem koupil menší, také Samsung. Obě máme v jedné místnosti a obě mají kupodivu stejné dálkové ovládání. Problém vzniknul, když jsem přes ovládání zapnul malou TV, zapnula se i velká a opačně. To samé se děje u přepínání kanálů. Nejde nějak nastavit účinnost dálkového ovládání tak, aby každé zapínalo pouze tu svojí televizi a vzájemně se nezastupovaly?

Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kuky®
Datum: 29.12.15 16:51
Co zkusit dát před ten senzor na televizi, co chytá signál od ovladače, jednoduchou překážku ( třeba lístek ze samolepícího bločku).
Televizi co nechcete sledovat prostě ozdobit lístečkem přes senzor A JE TO!
Jednoduché, účinné...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.12.15 16:57

Tady jde o to, že manželka se dívá na valkou a já si zapnu na nočním stolku malou, což by s páskou byla jedna pro dálkové ovládání vyřazená. Spíš jsem myslel, jestli to ovládání nemá nějakou možnost omezení pouze na jeden přístroj.

Ale i tak děkuji za snahu.

Datum: 29.12.15 18:02

Děkuji,

a jde vůbec přeprogramovat originální ovladač? Jakým způsobem?

doplněno 29.12.15 19:25:

*zed*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.