Upomínky (android)

Od: Datum: 25.12.15 20:15 odpovědí: 6 změna: 26.12.15 12:49

Ahoj, přešel jsem z Nokie na telefon s Androidem a hledám vhodnou aplikaci na upomínky. Ve staré Nokii jsem jednoduše zadal název upomínky a čas a pak když nastala, tak mi telefon dlouze pípal (jako budík). Jakou aplikaci pro Android používáte vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.15 20:53

evernote

Ohodnoceno: 0x

Od: hjo
Datum: 25.12.15 21:03

Chválím, že jste přešel z WP na Android. Samozřejmě je nutné si u Googlu založit svůj účet a právu provádět přes Gmail. Z mého pohledu výborná aplikace je "aCalendar+". Jde o placenou variantu, nicméně jsem naprosto spokojený. Mimochodem, před pár měsící jsem také odešel od WP k Androidu. Jsem moc rád, že jsem se k tomu dokopal. Ne díky, WP už ne.

Datum: 25.12.15 22:41
Nemyslim si, ze tazatel prechazel z WP, ale ze stare tlacitkove Nokie :)

Datum: 25.12.15 22:31
Google Keep, budík (jde tam zadat nazev), kalendar.

Od: martin12
Datum: 26.12.15 11:56

Díky za rady. Zkoušel jsem Google Calendar, ale mobil jen jednou pípnul (jako u sms) a to bylo vše. Potřeboval bych, aby pípal dokud nedám stop nebo po nějaké době sám přestane. Tak jsem to měl u minulého telefonu. Jde to v tom Google Calendar nebo Google Keep? Jaký je v nich rozdíl?

Datum: 26.12.15 12:49
nastav si jiný zvuk pro upozornění - něco dlouhého.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.