Ext.hdd s funkci DVR

Od: Datum: 19.12.15 17:56 odpovědí: 3 změna: 20.12.15 19:22

mam tv LG koupil jsem ext.HDD 750GB a tv mi piše že disk nema funkci DVR mužete mi prosim nekdo poradit jaky typ ext.HDD bych mel koupit diky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luha®
Datum: 19.12.15 23:34

DVR je složka generovaná televizí. Zkuste pomocí PC přeformátovat disk z NTFS na FAT 32. (pravým tlač.- formátovat)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.15 15:54

Nejprve si vezměte návod té televizi a zjistěte si ta, zda vůbec a případně jaké disky lze k TV připojit. TV mohou mít omezení, která se v počítačovém světě už nevyskytuji co do velikosti disku, formátování, nebo napájení.

Kromě již zmiňovaného formátování FAT32/NTFS může dělat problém velikost disku - může být omezena na menší hodnotu než 750GB. V takovém případě by mohlo, (ale nemuselo) pomoci disk v počítači rozdělit na oddíly menší než limit TV. Další problém, který se bude týžkat hlavně 2,5" externích disků, napájených pouze přes USB. USB z televize nemusí být schopné dodat dostatek proudu pro provoz disku. To by se projevovalo buď tak, že by TV disk vůbec neviděla, nebo by se disk nepravidelně odpojoval.


doplněno 20.12.15 20:26:

Křišťálové koule mají celosvětový výpadek a ukazují stále jenom mlhu, tak odkud to mám vědět? Stále totiž tajíte, k jaké TV (ne, LG opravdu nestačí) ten disk (znát jeho typ by se taky docela hodilo) chcete připojovat a tudíž ani nevím, zda TV bude formátování exFAT akceptovat. Nejspíš ne. A exFAT není to úplně to samé jako FAT32.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milanholeksa
Datum: 20.12.15 19:22

Ve volbě formátovat, se mi nabízí pouze exFAT, což asi nebude ono?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.