Co je špatně nastavené?

Od: Datum: 16.12.15 15:38 odpovědí: 9 změna: 16.12.15 17:59

Nevím si rady,ať nastavím normálně,jemně,nebo velmi jemně stále stejné.Foťák je Samsung S 500.Prosím o radu,čím to je?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.12.15 15:51

A co čím je?

Fotografie nahoře je evidentně lepší než fotografie dole..

Takže nastavení evidentně funguje..

Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 16.12.15 16:01

nevidíš ty pruhy?!

Jestli je v záruce tak vyreklamovat...

Datum: 16.12.15 16:03

Ano,o ty pruhy se jedná.Bohužel už neni v záruce.

Datum: 16.12.15 16:36

V tom případě fotoaparátek podobné třídy koupíte dnes za pár set Kč..1800-2100Kč...

Datum: 16.12.15 16:34

Pruhy vidím...

Ale nemohu vědět jestli fotka není přes okno se stíny žaluzií...přes drátěný plot...atd.

Dle položené otázky jsem koukal na rozlišení detailů..

Asi by tedy chtělo položit lépe otázku.

Ano, pokud jsou to pruhy na každé fotce...a není to např. z důvodů výše popsaných, potom reklamovat..(jeli v záruce).

Datum: 16.12.15 17:05

Pruhy jsou na každé fotografii,bohužel už je po záruce.Já myslel,že mám něco špatně nastavené.

Od: asd1
Datum: 16.12.15 17:18

Stíny žaluzií, drátěný plot - pobavilo :D

Vyhazov a nový foťák, tyhle jsou nové za pár babek a starší se rozdávají zadarmo...

Datum: 16.12.15 17:59

Už jsem toho u fotoamatérů zažil opravdu hodně...

Včetně závad typu krytka na objektivu..

Takže se raději 3x zeptám..

Datum: 16.12.15 17:48

asi mrtvy cip uz, nicmene tento fotak uz opravdu vyhodte nebo si vystavte na policku, vetsina telefonu ma lepsi fotak. Jak se pise vyse, mnohem lepsi kompakt sezenete okolo 2tis. a zas vam dlouho poslouzi, nehlede na spotrebu baterii a dalsi vyhody nove generace fotoaparatu ;)

Vyberte si tady, mrknete na recenze od lidi atd. Nikon Coolpix, Sony Cybershot... ani s jednim neudelate chybu. Coolpix S33 umi fotit dokonce pod vodou a stoji jen pres 2tis, atd atd. Mrknete jak vypada ovladani jednotlivych znacek a jestli se vam s fotakem bude fajn fotit a nejakeho si vyberte pod stromecek :)

http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/f:2515:385972;p:-3000/

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.