TV GOGEN názory

Od: Datum: 15.12.15 20:44 odpovědí: 18 změna: 12.01.16 00:03

Jaký máte názor na značku gogen, konkrétně tuto TV. díky //www.eproton.cz/televize-gogen-tvf-39276-web-/414698.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.15 20:54

Velice špatný ! Na všechny televizory GOGEN.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.12.15 21:02

Doma to máme jako druhou Tv, úhlopříčka kolem 60cm, ale nic moc, podruhé tuto značku už ne...

doplněno 15.12.15 21:40:

Co je na ni špatného? Hlavně obraz, a to máme kvalitní signál z kabelovky...jinak je pravdou, že jede čtvrtý rok bez opravy...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.15 21:05

Děkuji, takže nic. Jde mi o rozměr úhlopříčky, tahle velikost není tak častá

Datum: 15.12.15 21:13
Datum: 15.12.15 21:22

Tahle je taky taková nemastná, ale mají ji mladí a jede už 5 let furt.? https://www.mall.cz/led-telev…changhong-led40d2080?v=707769

Datum: 15.12.15 21:23

Mám gogena doma a jsem velmi spokojený.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.15 21:26

mám ji 2 roky. Uhlopříčku 50 " smart .Jede skvělě.Kupoval jsem ji za 13000 Kč Koupil bych si ji zase.

Ale asi tu většina lidí napíše,že jedině Sony,nebo Paňasonyk.Já za sebe říkám,za ty prachy skvělá TV.Ale je to můj názor

http://www.alza.cz/50-gogen-t…7-web-d443575.htm#alternativy

Datum: 15.12.15 21:26

Mám gogena doma a jsem velmi spokojený. Někdo krizuje značku, aniž by měl zkušenost: jedna paní povídala...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.15 21:30

přesně. Pokud někdo napíše ,že je to shit,tak prosím ať napíše fakta .Co je na ní špatného.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.15 21:48
Datum: 16.12.15 20:07

Ještě se zeptám znalejších. Má vůbec cenu kupovat smart TV? Ostatní mi tak nějak tvrdí, že plnohodnotný net na tom stejně nefunguje, že ovládání je pomalé atd.. Kdo ji máte, jak je to tedy

Datum: 16.12.15 22:46

Nikdo nemá smart TV?

Datum: 16.12.15 23:11

Ale má. Philips. Moje zkušenost? Reakce na zmáčknutí jakéhokoli tlačítka je tragicky pomalá. Přepnutí programu trvá několik vteřin. Reakce na bezdrátovou myš a klávesnici zoufalost. Po zapnutí několik vteřin ověřuje, pak se teprve objeví obraz. Jediná výhoda je přehrávání filmů z vlastního serveru a možnost propojení s jakýmkoli wi-fi zařízením.

Tím nechci říct, že jsou všechny SMART TV stejné.

Datum: 16.12.15 23:36

Dík. Takže to není zas taková sláva

Od: buss®
Datum: 11.01.16 02:26

Ceny jsou lákavé. Platí se značka. Myslíte si, že gogen si vyrábí komponenty?

Datum: 11.01.16 12:14

a tak mám sony ale trošku zklamání co se týká obsluhy a dálkáče blbej sencor je lepší v tomto:((((

Datum: 11.01.16 12:56

Špatnou. Už bych nekoupil. Předchozí TV Gogen mi odešla po třech letech. Ale to bych ještě pochopil, je to běžná noname elektronika, jen s přelepenou "značkou". Úplně stejně to dělá třeba i Philips. Co je špatné je nulová podpora. Nikdy mi z podpory Gogen v ČR ani neodpověděli na moje dotazy ohledně chyb v ovládání, a nikdy jsem se u žádného výrobku Gogen nedočkal aktualizace firmware přestože obsahoval hrubé chyby. Zdá se, že vždy koupí balík noname přístrojů bez následné podpory. Tedy koupí, prodají a konec. dál je to nezajímá. Jedinou výjimkou jsou hrubé vady, kvůli kterým jim ve velkém hrozí vracení přístrojů zákazníkem.

Všechny Gogen TV a set top boxy co jsem potkal měly problém se spolehlivosti nahrávání na pevný disk. Zezačátku to funguje, ale po cca dvou měsících to začne zlobit (přestože disk je zaplněn jen ze zlomku), odpojuje se v průběhu nahrávání, nechce se připojit po zapnutí. Kontrolní programy pak hlásí poškozený formát disku. Po přeformátování to pak zase chvíli funguje, ale po čase znova. Toto jsem třeba u Sony nikdy nezaznamenal.

Slušný výrobce má na stránkách aktuální firmware ke stažení a k němu popis změn/oprav. Gogem má jen stránku, na které vyplníte výrobní číslo a poté vám stránka vždy odpoví "K Vašemu přístroji momentálně není dostupný nový firmware nebo jste zadali nesprávné výrobní číslo." Nikdy se nedozvíte, jestli blbě píšete číslo, nebo opravdu firmware není.

Osobně Gogen a jeho zastoupení v ČR díky výše zmíněnému chování považuji prakticky za podvodníky s horší úrovní, než má ťaman z tržiště, protože ten bývá většinou vstřícný.

Ohodnoceno: 1x

Od: gogen
Datum: 12.01.16 00:03

K TV se vyjadřovat nebudu býť jsem měl Hyundai což je totéž. Ovšem co se týče přístupu byl perfektní. Obě firmy zastupuje pan Lysak a byl tak obětavý, že nakonec obstaral i individuální Firmware a TV byla povýšena na nový model. Osem stejně tato Smart TV nezvládla Voyo a tak nám bylo umožněno skoro po dvou letech i vrátit. Akorát zbyl WiFi adaptér.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.