Jak naladit SK programy

Od: Datum: 15.12.15 18:15 odpovědí: 8 změna: 06.11.16 12:32

Ahoj všem, půjčil jsem si set top box na vyzkoušení a na síto na střeše naladil všechny CZ programy. SK se mi bohužel naladit nepodařilo, chci se zeptat jestli je pro jejich příjem potřeba nastavit anténu do vertikální polohy, tzn. zakoupit antény dvě+slučovač, za rady předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.15 18:21

Mám dojem že SK programy jdou pouze přes Skylink a podobně na klasickou anténu je nechytnete pokd nejste v blízkosti hranic.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.15 19:20

Kolega mi říkal, že by měl být Multiplex 2 kde je i Markíza individuálně dostupný i JM kraji, tak jsem to chtěl ověřit.

Datum: 15.12.15 20:11

Vysiela sa vertikálne,čiže to sito je potreba dať na ležato,čiže na šírku,anténa je širokopásmová,tak chytí celé spektrum v pásme UHF.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.15 20:28

Než něco kupovat zbytečně,tak si příjem napřed ověřím u sousedů.Existují i měřící technici,kteří zjistí ,zda to má vůbec smysl.V PV chytáme všechny slov.programy.Ovšem záleží kde,ve stínu signálu ani světcená voda nepomůže.

Od: jarek088
Datum: 06.11.16 10:55

Zdravím, momentálně žiju v Břeclavi, na obrazovce u stanice Markýza se ukázala informace že od 1.1. 2017 nebude možné sledovat programy stanice Markýza Dajto a Doma, je nějaká možnost tyto programy sledovat mimo satelitní příjem který je placený?

jsem invalidní důchodce a stohoto důvodu jsem zrušil satelitní příjem proto že u nás je Skailing drahá záležitost a každý si jej nemůže dovolit poradte prosím zda bude možné po tomto datu ještě sladovat zmíněné televizní programy?

jarek Břeclav

Datum: 06.11.16 12:29

Markíza sa vraj nedohodla na poplatkom s prevádzkovateľom multiplexov Towercomom a preto sa pozemné vysielanie ruší k novému roku.K dispozícii bude len na satelite a cez internet.Vysielanie by mala nahradiť na Slovensku Prima.Takže už nepôjde Markíza,Dajto a Wau.Na Slovensku sa to dotkne cez 100 000 domácnosti.Nahrabali dosť a dediny ich nezaujímajú.

Od: vernon
Datum: 06.11.16 12:32
To by mne zajímalo co budeš dělat za pár let, až se rozběhne DVB-T2 pozemní vysílání, které bude minimálně u komerčních stanic placené. Asi čumět z okna...
Ohodnoceno: 1x

Od: mkat®
Datum: 06.11.16 11:06

Markíza teraz informuje že bude vysielať len cez satelit. Pre kvalitnejšie vysielanie ruší pozemné vysielanie a prechádza na satelit.*nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.