Navigace do mobilu

Od: Datum: 12.12.15 19:31 odpovědí: 7 změna: 13.12.15 14:57

Dobrý den,

chci se Vás zeptat jakou používáte navigaci v telefonu? Já mám oblíbenou Map Factor navigator, se kterou jsem byl spokojený, protože mě vždy dovedla tam, kam potřebuji. Velké plus u mě měla i za hlášení při překročení rychlosti. Bohužel se mi ale v telefonu smazaly všechny aplikace a budu je stahovat znovu. Proto přemýšlím, jestli zůstat u této navigace nebo zkusit jinou. Často slýchávám o Sygic.

Můžete mi nějakou novou doporučit nebo mám zůstat u Map factoru?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.15 19:34
Online s live traficem waze , jinak aponia , nebo google maps s offline ulozenim map. Sygic se tez pouziva nebo tomtom. Pocitam ze mate android.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.15 19:57

Google Maps nejsou špatné, dokáží kolikrát i rozpoznat před kolonu než k ní vůbec dojedete a poslat vás alternativními trasami, odhad mají celkem dost přesný, pro offline hledání když je člověk někde v terénu jsou dobré Mapy.cz se staženýma podkladama v telefonu

Datum: 12.12.15 21:37
Pokud osm mapy a offline, tak be on road je koupeny sygicem a pouziva jeho engine. bohuzel minimum moznosti a hodne stiznosti uzivatelu. pak stoji za zvazeni offline maps and navigation, coz je byvala be on road pred skrypleni sygicem. oboje je zdarma, vyzkousejte ...

Datum: 12.12.15 23:05

Jestli offline a zdarma tak 100% Mapfactor navigator

Datum: 13.12.15 09:54
Používám NaCesty protože nežere data a na kartě zabírá minimum mista. Sledování rychlosti funguje na výbornou, akorát aktualizace nejsou nejrychlejší takže čas od času navigace neupozorní na snížení rychlosti v místech, kde se pracuje na silnici. Tam, kde je omezení dlouhodobé, ale rychlost hlídá. Jediná nevýhoda je, že zdarma jsou pouze Cz+Sk mapy ostatní by se musely dokupovat.
doplněno 13.12.15 10:11: www.mediatel.cz/sluzby/mobilni-aplikace-ke-stazeni/gps-navigace-nacesty-offline-mapy/

Datum: 13.12.15 12:52
Vypadá dobře, tedy vypadala, když jsem na jaře testoval. Škoda, že další mapy jsou tak drahé. Sám mám placenou aponii, celkem vpohodě. Jinak sleduji mapfactor, nyní má konečně hw vykreslování, takže jde správným směrem.

Datum: 13.12.15 14:57
Používá mapy tom tom. Těch se všude na internetu válí Kdo nechce platit, ten si vždycky poradí. Já do ciziny nejezdím takže mě to nebolí a konec konců sygic taky už není zadarmo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.