Změna parametrů

Od: Datum: 12.12.15 16:02 odpovědí: 3 změna: 12.12.15 19:08

Mám satelit a ubývají mi některé programy v důsledku změny parametrů . Nejdou mi přeladit manuálně, ani se nanastaví automaticky. Znamená to že mám už starý sat. přijímač -asi 7 let- a musím koupit nový? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.15 18:26

Je dost pravděpodobné, že tvůj satelitní přijímač už je zastaralý.

Pokud přijímáš programy, které nemají v popisu HD (programy s vysokým rozlišením), tak je asi tvůj přijímač neumí přijmout a zpracovat.

Opiš si označení satelitního přijímače a zajdi do nějaké odborné prodejny. Tam ti ochotně poradí.

Taky záleží na tom, jestli si platíš nějaké balíčky s programy.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.12.15 18:32
Tak nějak. Zjisti si, zdali tvůj přijímač umí přijímat vše co se vysílá. Pokud ne, nezbývá než koupit nový.
Zkrátka řečeno, musí umět HD, pokud to neumí, je nejvyšší čas na výměnu.

Datum: 12.12.15 19:08

Také mi přestalo fungovat mnoho programů díky změnám parametrů, pak přišla nabídka (vynucená) na koupi nové karty a platba za služby (nikdy nic platit nebudete) a k navyšování ceny rozličných balíčků stačí jen změna schématu (místo německého zprav. kanálu šoupneme polský)... Byl to důvod přechodu k internetové televizi (k naprosté spokojenosti), ale pravděpodobně máte zastaralý přístroj, jak je již uvedeno výše.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.