Blu ray, jaký vybrat?

Od: Datum: 07.12.15 22:10 odpovědí: 5 změna: 24.12.15 15:58

Chci koupit za přiměřenou cenu blu ray aby to umělo přehrávat všechny CD a DVD a USB a mělo to internet.Děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.15 18:49

Kup BDplayer stejné značky, jako máš televizor. A vyber ten, který splňuje to, co píšeš, v podstatě dnes skoro každý z levnějších přístrojů už tvoje požadavky splňuje. A stejné značky spolu dobře spolupracují, to je důležité.

Ohodnoceno: 2x

Od: hadzi
Datum: 24.12.15 09:04

Dík za odpověď ale mám obavy,že ježíšek bude rychlejší tak nevím co bude za značku.Bude to velký problém když bude jiná značka než televize?

Datum: 24.12.15 10:44
NN, není to důležité. Jen v rámci jedné značky lze omezeně jedním ovladačem obsáhnout jak TV tak přehrávač - základní úkony. Tak holt budete ovladače střídat. a také pak když se vypne TV vypne se i přehrávač, ale ty dnešní se umí vypnout po chvíli sami. Takže taky v pohodě.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.15 18:54
Když jsem vybíral blu-ray pro sebe byl jsem v šoku, kolik stojí. Ty ceny jsou neskutečně lidové. Přehrávat z USB, DVD a YouTube umí skoro všechny.
Zvol opravdu podle značky TV, ať jde použít dálkové ovládání z TV. Já při výběru zohlednil i výstup zvuku k receiveru.
Na můj vkus se dělají hodně malinké a bohužel už většinou bez displeje. Ale zvyknul jsem si.
doplněno 24.12.15 17:35: NAS je samozřejmě super, ale stále se může stát že návštěva přinese DVD nebo blu-ray s něčím... prostě se doma hodí, i když se na něj skoro celý čas jen práší.

Datum: 24.12.15 15:58

Raději si kup NAS s X TB disky. CD-DVD-BD jsou už mrtvá média

doplněno 24.12.15 15:59:

Pokud rozumíš počítačům, tak si postav vlastní NAS na XPenology softwaru a už nebudeš chtít nic jiného

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.