Koupili byste tento telefon?

Od: Datum: 02.12.15 12:11 odpovědí: 6 změna: 02.12.15 19:44

Dobrý den,

chci se poradit ohledně koupě telefonu. Koupili byste si tento telefon? iGET Blackview Zeta?

http://mobilni-telefony.heure…iew-zeta/specifikace/#section

Zajímá mě, jestli ho někdo používá, jak je na tom s funkčností a rychlostí procesoru. Podle popisu vypadá docela dobře, ale jak bude po půl roce používání?

Teď mám Huawei Ascend Y 550 a ten běžel max. půl roku a teď se šíleně seká, padá internet apod.

Můžete mi něco o výše zmíněném telefonu říct?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.15 12:45

za ty penize budou vsechny mobily stejne. At trochu slape tak si priplat aspon cca 5tisic a ber treba honor 4c.

doplněno 02.12.15 12:46:

Za tak malo ber neco lumie s WP , to jede na slabem zelezu a je dobre odladene.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.12.15 13:16

Problémy které popisujete u toho huaweie odstraní s největší pravděpodobností obnovení továrního nastavení. Předpokládám, že pokud nezměníte spůsob používání telefonu nebo operační system, čekají Vás za podobnou dobu podobné potíže.

Od: ondrejboril
Datum: 02.12.15 13:35

Z telefonu pouze píšu sms, volám, používám wifi, poslouchám FM rádio a mám tam jednu hru, kterou moc nehraji. Tovární nastavení jsem zkoušel několikrát, ale vždy se to hned vrátí do předchozího stavu.

Chtěl jsem koupit Samsung Galaxy S 5 mini, jenže mě u něj vadí absence FM rádia. Nemáte tip na podobný telefon ale s FM rádiem?

Datum: 02.12.15 14:12

Mám huawei ascend a jedu na andrid 2.3.6. Tel je v pohodě. Má novou aktual na android 4 ale tento tel s těmito parametry je slabý. Pokud bys tam dal starší verzi, šlapal by v pohodě. Tedy pokud to jde. Jinak telefony s těmito parametry budou na tom všechny stejné, buď zvedneš limit např honor c4 nebo kup tel v číně. Za stejné peníze koupíš výkonnější, větší, lepší...

Od: ondrejboril
Datum: 02.12.15 14:18

O nákupech v Číně jsem už hodně slyšel ale nikdy nic víc do podrobna. Máte s tím nějaké zkušenosti? Přes co nakupovat a pod?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.