Jaký zvolit telefon do 4000,-Kč

Od: Datum: 29.11.15 17:16 odpovědí: 7 změna: 30.11.15 11:28

Zdravím.

Potřeboval bych poradit jaký telefon pořídit do cenové hranice 4000,-Kč +-? Jaký by byl z těchto nejlepší výběr?

Huawei Y6 dual SIM

Lenovo A5000

Doogee X5 Pro

LG Spirit 4G

Případně jiný ...

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.15 18:13

Lenovo A5000 mohu doporučit, mám ho asi 4 měsíce, předevčírem dostal aktualizaci na Android 5, neseká se, vše běží celkem plynule, GPS na výbornou, a velikost baterie je luxusní, při běžném používání vydrží pár dní, při používání GPS, internetu a rozsvíceném displayi (Ingress) vydrží skoro celý den

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.15 18:47
Myslim,že můj noname číňan z aliexpresu má srovnatelné parametry za poloviční cenu.

Datum: 29.11.15 19:41

A odkaz na číňana?

Datum: 30.11.15 11:28

Tak třeba tento Doogee mi připadá srovnatelný s tím Lenovem a je za 66 dolarů, takže i s případným DPH to kolem těch 2000 Kč bude. Samozřejmě jde i o případnou reklamaci, servis atd., to se už každý musí rozhodnout sám, do jakého rizika půjde.

Datum: 29.11.15 18:20

Vodafone smart ulatra 6 sice o pár set dražší, ale lepší neseženeš!

Datum: 30.11.15 09:35
budeš to kupovat v českým krámě se zárukou nebo ti nevadî china shopy? Nejsou čtyři tisíce jako čtyři tisíce když musíš započítat doplatek Dph a celní projednání.. Koukni na eu.banggood.čím mobily tam nabízené jsou už proclené pro EU. Je tam jen omezený výběr modelů ale zase máš jistotu že cena nenaroste o další poplatky. Mě se víc než X5 líbí doogee voayager 2y pro protože má 2gb ram a ten x5 má myslím záda natvrdo takže se nedostaneš k baterce a jestli si ho dobře vybavuju, má sice slot na druhou simkartu ale do něj se vkládá i paměťovka takže je to duál /nedual.
doplněno 30.11.15 17:09:

Beru zpět,

spletl jsem si doogee X s cubotem který taky svoje modely čísluje x9 x10 ... Ten tvůj je o generaci novější. Má na rozdíl od Cubotů podporu všech pásem LTE. I když popis naHeuréce uvádí procesor jednou jako 4x1.0 a podruhé jako 4x1.3 takže bych si frekveni procesoru ověřil z jiných zdrojů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.