USALS jak zapnout tuto funkci

Od: Datum: 27.11.15 08:54 odpovědí: 4 změna: 27.11.15 17:45

mám motor Amico DM 3800 s funkcí USALS nastavení i v přijímači mám ,ale jak zapnu tuto funkci pro automatické vyhledání družic včetně kanálů , děkuji všem za radu dle možností odpovím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.15 10:56

Tuto funkci zapneš v satelitním přijímači tak, že tam zadáš svoji polohu v souřadnicích GPS a sateitní přijímač si už potom vypočítá o kolik má otočit parabolou, aby se dostal na družici, kterou chceš přijímat.

Předpokladem správné funkce USALS je správné nastavení paraboly a motoru.

Ohodnoceno: 2x

Od: duha®
Datum: 27.11.15 17:45

děkuji už to frčí

Od: vernon
Datum: 27.11.15 14:57
Nevěřím, že člověk který se ptá na takové triviální otázky jako je nastavení elevace motoru antény, nebo na nastavení USALS, je schopen nastavit parabolu s motorem tak, aby to fungovalo.
Tyhle věci ti MUSÍ být jasné dřív než se do toho pustíš. Radši si na to zavolej odborného montéra, ten ti to měřákem sladí tak, aby to nešlo šejdrem.
Ohodnoceno: 0x

Od: duha®
Datum: 27.11.15 17:44

a víš že jsem schopnej tohle nastavit a zprovoznit už to frčí dokonce i na tolik družic které ani neužiji se satelitem jsem začínal když i satelitní vysílání začínalo dokonce jsem si udělal polární závěs a motorické otáčení v té době bomba a tady jsem se ptal na elevaci z důvodu toho že původní motor který jsem měl , měl chobot nahoru tento má dolů, s původním motorem jsem neměl žádné problémy tady mě to trochu zmátlo proto ty triviální otázky.K USALS jsem se ptal z toho důvodu že původní motor byl nastavený také na USALS a vyhledal si celé pásmo satelitů na jedno stlačení tlačítka pro toho kdo to nechápe po vyhledání satelitůu a programů se sám otočil a dál hledal a tak pokračoval dokud neprošel všechny sat.

Jestli něco nechápeš tak si nemusel vůbec odpovídat na mojí otázku,příště takové dotazy když ti vadí nech ležet.!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.