Odemknutí telefonu

Od: Datum: 26.11.15 16:58 odpovědí: 5 změna: 27.11.15 01:41

Prosím radu pro kamarádku. Po tom,co měla starý tel.v opravě a teď ho chce zas používat,ne a ne se do něj dostat-zapomněla pin. Jak se do nej dostat? Dá se nějak resetovat,nebo něco? Má i jiné číslo,něž měla,může mít vliv? Vubec neví,co za císlo tam měla,aby se jí odemklo ;) Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.15 17:06
Může mít vliv jiná simkarta. Pin se vztahuje k simkartě, ne k telefonu. Pokud zadá X krát špatně pin, bude to po ní chtít puk.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.11.15 17:09

Zdravím,

řešíte zablokovanou SIM kartu, tedy PIN, PUK, PUK2, nebo řešíte zablokovaný displej telefon, tedy zapomenutý pattern (znak), PIN, heslo k odemčení obrazovky telefonu? Dále nám sdělte o jaký telefon se přesně jedná, tedy modelové označení telefonu, samotná značka jako Samsung nestačí.

Od: kac®
Datum: 26.11.15 17:14

Ma Samsung galaxy ace.. zámek disleje potřebuje.

doplněno 26.11.15 17:15:

říkala mi to narychlo,tak jsem jí radši volala ;)

Datum: 26.11.15 18:21
Vypněte telefon. Stiskněte současně a držte volume up (tlačítko zvýšení hlasitosti) - home button (domovské tlačítko) - power button (tlačítko zapnutí/vypnutí telefonu), tak dlouho, dokud se neobjeví logo Samsung. V tomto recovery menu se pohybujete pomocí tlačítek hlasitosti a potvrzujete domovským tlačítkem, nebo tlačítkem pro zapnutí/vypnutí telefonu. Vyberte wipe data/factory reset a dále Yes -- delete all user data. Zde máte video:

Zvládne to každý a nezabere to ani dvacet sekund. Telefon se do tří až pěti minut zapne a bude odemčený. Tento postup smaže z telefonu všechna data, telefon bude jako byste jej právě koupila.

Datum: 27.11.15 01:41

Přijít o všechny kontakty by asi nikdo nechtěl. Já jsem v podobném případě zavolal z jiného telefonu operátorovi a ten mi ihned pomohl. Už si nevzpomínám detailně jak, ale zřejmě mi přidělili dočasný pin. A pak se to už lehce dořešilo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.