Záznamový jednokamerový systém

Od: Datum: 24.11.15 17:04 odpovědí: 2 změna: 25.11.15 07:19

Potřebuju levný záznamový digitální kamerový systém do interiéru. Na Internetu jsou toho sice mraky, ale nějak se v tom neorietuju a zatím jsem nic rozumného nenašel. Radši bych kompletní sadu, případně ověřenou sestavu z dílů. Cena řekněme do 7000 Kč za komplet.

Moje požadavky jsou: stačí 1 barevná kamera s průměrným rozlišením, úhel snímání tak kolem 30 stupňů, dosah do 10 metrů, IR přisvětlení, odolnost proti lehkému protisvětlu. Záznamové zařízení mimo kameru, kapacita minimálně tak na 3 hodiny záznamu (čistého času), asi na flešku nebo SD kartu (v nouzi na HD s možností stahování). Spouštění záznamu při pohybu v zorném poli.

Máte někdo nějaký konkrétní (nejlépe osobně vyzkoušený) tip?

doplněno 25.11.15 09:09:

Takže ještě upřesním - nechci kameru s integrovaným záznamovým zařízením, záznamové zařízení bude v jiné místnosti, cca 10m od kamery, připojené kabelem. Nepotřebuji zaznamenávat zvuk, nepotřebuji online sledování, ani jakýkoliv přenos kamkoliv. Po spuštění záznamu pohybem by záznam měl jít omezit na cca 5 - 10 vteřin po ukončení pohybu. Rozměry záznamového zařízení nejsou podstatné (u kamery v rozumných mezích). Kamera nemusí být voděodolná. Celé to bude v provozu nepřetržitě, takže je žádoucí co nejmenší spotřeba.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.15 23:47

Zkuste tohle.

https://eu.mydlink.com/content/productfamily#48tabM99

Jednu provozuju a zatím spokojenost. Mám typ s WiFt, takže trvale připojená do sítě, tím pádem online zvuk a obraz přes Webové rozhraní, Natáčení, přísvit, Detekce pohybu z obrazu a z vestavěného PIR čidla - automatické nahrávání 1minutu od aktivace.

doplněno 24.11.15 23:50:

Jo, a mám typ DCS5222LB.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 25.11.15 07:19
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.