Poradit se spotřebičem

Od: Datum: 24.11.15 11:27 odpovědí: 4 změna: 24.11.15 13:20

dobrý den,

koupili jsme myčku Whirpol ADFP 941IX /i s prodlouženou zárukou cca15tisíc / před týdnem má A ,šestý smysl, eco atd. co má v dnešní moderní době myčka zkrátka míti aby usnadnila práci a čas.

prodejce nás o ní informoval podle manuálu a také jak ji máme zapojit což bylo snadné ,neboť už myčku máme.

no, ale velké zklamání,když po vyskoušení všech programů jsme zjistili ,že nejen nesouhlasí programy s manuálem ,ale i myčka špatně myje, at´dáte jakýkoliv program a dokonce i špatně suší.přijel servis vyskoušel a nic neschledal za poruchu a prý vrátit nejde -tak co mám teď dělat?Žádám o pomoc kdo máte takovou skušenost nebo víte co dělat kam se obrátit.

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 24.11.15 11:47

Neobracet se sem, ztrácíte čas, ale na prodejce, jen ten je přece kompetentní to s vámi řešit, co vám prodal (pokud není určena jiná osoba). Zde nikdo vám předaný manuál neviděl (jak vás informoval dle manuálu), neví, jak a o čem s vámi prodejce jednal... Když servis říká, že to dělá co má... , tak jste si koupili něco jiného, než jste viděli v obchodě. Vyměňte. Načtěte si jejich obchodní? podmínky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 11:51
avatar

Sice neodpovím na vaši otázku,ale já od jisté doby dražší zboží kupuji přes zásilkové obchody,kde je možnost vrátit zboží do 14 dní a někde i déle.Kamenn é obchody mne v tomto směru zklamaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 12:37
avatar

Já bych na to sušení přidala více leštidla. Pokud špatně myje, vydrhla bych filtr a dala nádobí umýt s kvalitní tabletou, kterou doporučuje výrobce myčky, pokud i pak bude špatně umyté, výrobek bych reklamovala pro rozpor s kupní smlouvou, zároveň bych u reklamace od kupní smlouvy odstoupila.

Pokud si předtím používala starou myčku, tak ta více ohřívala vodu a spotřebovala ji i podstatně více, takže nadobí umyla i s levnou tabletou, nebo stím tekutým gelem do myček. Dnes jsou ty myčky tak "úsporné" :(, že myjou jen s drahou tabletou :(

Mám bošku a pekáč z trouby meju 2x :( Také připálený hrnec neumyje na poprvé :( Ale to asi žádná myčka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 13:20
avatar

Já mám nato manželku a to umyje vše perfektně a napoprvé.

Spokojenost

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.