Jakou minikameru

Od: Datum: 23.11.15 21:15 odpovědí: 5 změna: 26.11.15 13:33

Dobrý den, prosím doporučte mi lacinou minikameru na akumulátor a se záznamem na paměťovou kartu, obraz nemusí být super,HD a já nevím co, nakonec může být i černobílej a nakonec i bez zvuku, hlavně jde o to, aby byla nenápadná a malá, aby na nabití vydržela tak aspoň 5 hodin a měla detektor pohybu. Doporučíte nějaký model prosím?

Ten detektor pohybu znamená, že začně nahrávat, když se v rozném úhlu něco pohne - to je mi jasný. ale kdy přestane? Když se delší dobu zase nic nehýbá?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.15 23:40
A nemáš možnost tam někde uložit notebook? To by bylo daleko nejjednodušší. Stačila by obyčejná webka a program na detekci pohybu. Ten porovnává snímky kamery v nastaveném intervalu a teprve ve chvíli, kdy zjistí, že se snímky něčím liší, sepne nahrávání a obraz ukládá dokud se zas na scéna nezmění na statickou.
Bez notebooku spíš než kameru s detekcí pohybu sháněj fotopast.
Ohodnoceno: 0x

Od: danek
Datum: 24.11.15 01:10

ony ty webkamery notebooku jsou šitový, pokud je večer, (bez ossvětlení), kvalita jdešíleně dolu) a aby to mělo nějaký jas, tak se nedá točit 30fps ,ale tak 7fps a je to bída, taky byrvy jsou vyprané

Od: pinda
Datum: 24.11.15 07:41

Ahoj, copak notebook by se v posledním případě dal taky použít, bylo by to pres den, copak o to. ale musel by bejt zapnutej, ta webkamera - nebude nějak svítit, ten program ¨- nepozná to, že něco běží, když na tom třeba bude pracovat, nebo to může i vypnout a jsem v ...háji.

Spíš jestli nevíte o nějaké konkrétní minikameře, kvalitu obrazu neřeším, spíše výdrž baterky.

Díky

Od: pinda
Datum: 26.11.15 13:33

Hmm, notebook by šlo použít, na kvalitě obrazu netrvám, bude to přes den, nepozná někdo při pohledu/ či práci s notebookem, že se nahrává?

Díky

Datum: 24.11.15 15:27

Nepíšeš v jakých místech ji chceš použít, koukni tady, třeba ti to bude stačit. Deketci pohybu sice nemá, ale můžeš smímaný ooraz sledovat nebo ukládat na DVR.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.