Který mobil je lepší?

Od: Datum: 19.11.15 18:52 odpovědí: 4 změna: 19.11.15 22:56

Ahojte mám si koupit Honor 4c a nebo Lenovo A6000?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.15 19:06

Honor 4C mám já, Lenovo A6000 má kolega se kterým dělám denně.

Ve výkonu určitě vyhrává Honor. V síle signálu (jak mobilního, tak WiFi či GPS) opět vyhrává Honor. U té GPS je rozdíl v rychlosti velmi znatelný, zatímco u mě je to otázka pár sekund, u něho to trvá klidně minutu.

Foťák má lepší Honor, papírově jsou sice stejné, ale Honor má foťák od Sony a na mobil mě kvalita fotek velmi příjemně převapila.

S výdrží na baterku na tom je Lenovo o něco líp. Navíc má Lenovo LTE.

Rozhodnutí bych nechal na Vás, já bych šel ale znovu do Honoru :)

Ohodnoceno: 2x

Od: luky*
Datum: 19.11.15 19:14

Děkuju za radu..a je Honor dobrý na hry? Třeba i s náročnější grafikou?

Datum: 19.11.15 19:18

hrál jsem tam nějaké Need for Speed, tuším Most Wanted to byly, vypadalo to dobře a jelo to naprosto v pohodě :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.11.15 22:56
Na druhou stranu, když si otevřeš diskusi mobilních maniaků třeba na mobilmania.cz tak tam je LTE zaklínadlo, kolem kterého se točí každá diskuse o výběru vhodného mobilu. Kdyby všichni dali na rady tamních rádců, tak telefon bez podpory LTE už dneska člověk potká jen v domově důchodců.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.