Jaký Tablet

Od: Datum: 10.11.15 17:35 odpovědí: 5 změna: 10.11.15 18:32

Dobrý den. Předem chci upozornit,že jsem v těchto věcech laik. Otázka zní: má každý tablet slot pro SIM kartu? Vlastním SIM kartu operátora Mobil.CZ kde je internet zdarma a chtěl bych ji využít v Tabletu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.15 17:41

Dobrý den ne každý tablet slot nemá. Jaký máte tablet? Značka, typ?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.15 17:44

Žádný, teprve si chci nějaký koupit.

Datum: 10.11.15 17:47

Áha, tak to vybírejte se slotem nebo se poraďte s prodavačem pokud půjdete osobně do obchodu.

Datum: 10.11.15 17:56

Koukal jsem na Heureka.cz, ale tam ve výběru požadovaných vlastností vůbec nabídku "slot na SIM" nemají. Když půjdu do obchodu,tak mě určitě budou chtít uvrtat do nějakého klumpu který se neprodává. Mě jde hlavně o to,abych si na Tabletu mohl číst zprávy.

Datum: 10.11.15 18:32

Tak to Vám stačí v podstatě cokoliv, čtení zpráv zvládá snad všechno co je na trhu. A v popisu musí být jestli má slot, pokud tedy ano. Když tam není nemusí to tam být vyloženě napsáno.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.