Mobil - půjde spravit?

Od: Datum: 09.11.15 10:53 odpovědí: 1 změna: 09.11.15 19:05

Už delší dobu mi blbne mobil, Samsung Galaxy Ace. Byl na opravě kvůli vypadávání signálu v rámci reklamace, opravili ho, ale zanedlouho to dělá zase.

Občas vypadává signál, takže se často stane, že mi někdo volá a hlásí mu to, že nejsem dostupná, ikdyž mám telefon zapnutý. Nebo chci já volat a nejde to, telefon nereaguje na vytáčení, někdy pomůže, když dám režim letadlo, pak normální a jde to. Někdy ho musím vypnout vyndáním baterie. Když se třeba 3x za sebou pokouším vytočit číslo a nejde to, potom ho tedy uvedu do stavu, že to jde, a začnu vytáčet nějaké číslo, po přerušení vytáčení se mi 3x vytočí samo to číslo, na které jsem chtěla volat předtím. Někdy mi přijde, že to vytáčení nejde kvůli displey, ale s tím jinak problémy nejsou.

Občas se taky sekne při psaní zprávy, kdy ho muísm opět vypnout a zapnout.

Dále mi občas přijde sms třeba 5x - ta stejné, během několika minut.

Na mobil už není spoleh, hlavně kvůi tomu volání, a tak s tím musím něco udělat. Má cenu dávat ho na opravu? Co by se s ním případně muselo udělat, čím tyto chyby mohou být způsobeny? Nebo je zralý na vyhození?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: adis
Datum: 09.11.15 19:05

Dobrý den, mám taky samsung se stejnou verzí systému... Dělá mi to taky, dělá to tak i kamarádům se stejným sytsémem. Prostě je už zastaralý a s jeho HW konfigurací to nemá cenu dávat na opravu... Dnes si za 2000 seženete slušný nový stroj s Androidem :)

Adis

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.