Převod a vložení videa do mp3

Od: Datum: 05.11.15 12:22 odpovědí: 8 změna: 10.11.15 18:05

dobrý den, prosím, kdo mi poradí? mám mp3/4 gogen, když do něj ,chci převést video, které převedu v mpx converter, tak se mi potom nic v přehrávači neukáže. video v mpx se mi převede do amv, ale když to najdu ve složce, tak je tam-typ:vlc media file(amv) jak to udělat aby, tam bylo jen to amv? děkuji vám za pomoc a rady-přeji hezký den-zdenda.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 05.11.15 12:53

Podle mně by to mělo stačit přejmenovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.15 19:19

dobrý den, zkusil jsem to přejmenovat, ale v přehrávači to ukazuje chyba formátu! nevím co s tím-děkuji za radu-zdenda.

Datum: 06.11.15 09:38
V tom přehrávači by se ti to mohlo teoreticky ukázat ve správném formátu. To Vlc file ti k tomu přidává počítač. Jetli ti to mp4ka nebere viděl bych problém v nastavení počtu snímků za sekundu, bitrate. Protože jednodušší přehrávače výkonově nezvládaj vyšší bitrate propočítat.

Datum: 09.11.15 19:21

dobrý den, v tom převaděči je uvedeno použít 160x120. to jsem taky zkoušel a nic. je to ptákovina asi-děkuji za radu-zdenda.

Datum: 10.11.15 10:56
Tak to videjko převeďte do formátu mp4.pak to pojede.

Datum: 10.11.15 17:23

dobrý den, tak jsem to video převedl do mp4 a dal to do přehrávače gogen a nic, nejde přehrát-hlásí to chyba formátu. budu dále zkoušet a hledat-děkuji za radu!

Od: pepr®
Datum: 10.11.15 17:26

Napište jaký máte konkrétní typ přístroje. Mrkneme na to jaké podporuje formáty.

doplněno 10.11.15 22:02:

Přehrávané formáty: BMP; GIF; JPG; MP3; MTV; TXT; WAV; WMA

Jediný video formát jaký ten zázrak podporuje je jakýsi exotický *.mtv

Takže překonvertovat do MTV např. pomocí tohoto (I když nevím jestli to není trial).

Tady je video návod.

Nebo by to mělo umět toto nebo toto (na stažení použijte druhý Download zde ) nebo toto (trial)

Nic z toho ovšem nemám vyzkoušeno.

Datum: 10.11.15 18:05

dobrý den, prosím je to gogen mxm 800 fm yetti-přehrávač MP3/4. je to asi 4gb.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.