Je operátor,kde si nemusím dobíjet kredit?

Od: Datum: 05.11.15 08:38 odpovědí: 25 změna: 16.06.16 09:30

Mám telefon jen na příjem. Takže kredit vůbec nevyužiju. Nechce se mi tedy platit 200 kc ročně, když je nevyužiju. Existuje nějaký operátor,kde si nemusím dobít třeba 3 roky?

flodur

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.15 08:48

Existuje zcela určitě...a ne jeden.

Pokud ale vím, spíše se jedná o "neoficiální" tarify..(rozumějte tomu tak, že jsou to tarify, které nejsou oficiálně na webu).

Dělá to jak O2, tak i Vodafone (T-Mobile asi také)..., ale nechlubí se s tím.

doplněno 05.11.15 09:14:

Čerpám z vlastní zkušenosti...Takový tarif prostě opravdu existuje, ale operátoři to velmi (VELMI) neradi přiznávají.

Ohodnoceno: 0x

Od: deniskab
Datum: 11.11.15 11:44

Já mám miobil od čez.Nemusí se dobíjet,co provolám to zaplatím v SIPO s elektřinou.Mám taky mobil na příjem,rodina volá mě a já jen velmi málo.Podívejte se na www.cez.cz-mobil od čez.Tarif -Platím jak volám.Ani nemusíte nikam jít,objednáte přes web,přiveze kurýr.Takže když neprovolám za měsíc ani korunu,žádný problém.

Od: mojeprezdivka
Datum: 05.11.15 09:10
Nevim, odkud Martin cerpa, ale jelikoz se v oboru pohybuji, vim ze je to nesmysl.
Samozrejme je v zajmu operatora nemit sim, na kterych neni dlouhodobe utrata.
Na dotaz tazatelky mohu pro jeji potrebu doporucit mujkaktus.cz, kde staci dobit za 50Kc/rok. Obavam se, ze nic levnejsiho nez 4,08Kc mesicne neni k sehnani.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.11.15 09:17

Operátor má náklady na výstavbu, provoz a údržbu sítě, platy zaměstnanců atd.

I tvoje přijímaní hovorů zatěžuje jeho zařízení, síť a další...

Nic není zadarmo...

Nemusíš platit 200.- ročně. Musíš mít mobil?

Od: hm®
Datum: 05.11.15 19:17

Přijímané hovory má operátor zaplacené od operátora, od kterého hovor pochází. Pochází-li hovor od stejného operátora, zaplatí ho volající. Volající ostatně zaplatí vždy kompletně celý hovor (až na výjimky typu zelená linka apod.).

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.11.15 09:45

Samozřejmě že existuje - Plus4U, tarif Bone, bez závazků...

Datum: 05.11.15 09:50

Plus4U - nutno dodat, že tam chtějí za přenos čísla poplatek 249 kč :(

Datum: 16.06.16 09:30

Musím dodat u Plus4U, pokud se po třech následujících měsících neprovolá 150Kč je doúčtováná nevyčerpaná částka ve vyúčtování. Takže pokud tři měsíce neprovolám ani min. zaplatím oněch 150Kč, takže výhodné volání 1,21Kč/min. příjde vniveč.

flodur

Datum: 05.11.15 10:08
To sunset: Kolego, jak uz jsem psal: "Samozrejme", ze neexistuje.
Precti si produktove podminky (myslim, ze to maji zminene i v ceniku), abys vedel, kolik zrovna u tohoto produktu je nastavene minimalni plneni za 3 po sobe jdouci mesice.
Omlouvam se, ale vazne nechapu, proc nekteri jedinci musi za kazdou cenu radit k tematum, o kterych ocividne maji znalosti velmi chabe.

Datum: 05.11.15 10:14

Nemám čas se s Vámi hádat..

Kdybych ho měl, pošlu Vám (a klidně se vsadím) dvě faktury (vyůčtování) na dvě různá čísla...(u jednoho mám 1Kč měsíčně---ano, přiznávám, bez DPH) a u druhého (ten není přímo na mne) je to pokud si pamatuji opravdu paušál "za 0Kč"..

Ale opět zdůrazňuji, že jsou to tarify, o kterých Vám opravdu operátor bude tvrdit, že neexistují..nemají je v ceníku..A pro jejich získání je potřeba trochu...(hodně) na operátora zatlačit.

Datum: 05.11.15 10:26

" A pro jejich získání je potřeba trochu...(hodně) na operátora zatlačit "

*smich* To jim jako řekneš,že jestli ti neposkytnou číslo, za které jim nebudeš nic platit, tak půjdeš jinam? *smich*

Používám sim do zabezpečováků a není problém uzavřít smlouvu bez měsíčního paušálu. Ale někteří operátoři mají v podmínkách, že pokud např. 6 měsíců po sobě neprovoláš ani korunu, tak ti takovou smlouvu sami vypoví. Atd.

A nebo to vůbec nemaj v podmínkách a zruší ti jí stejně. (osobní zkušenost)

Datum: 06.11.15 08:31

Jenže s číslem, za které nechci platit se táhnou i čísla, za která platit chci (no, ne tak úplně chci, zadarmo lepší, ale rozumíme si, že)...

Datum: 06.11.15 08:28

prezdivka: Chlapče, časem sám za dlouhé peníze poznáš, že ceník na www je dneska jen taková orientační věcička, sloužící k odrbávání hejlů, kteří se bojí nebo neumí vyjednávat.

Kdybych měl brát třeba střešní tašky za ceny z ceníku...

Datum: 11.11.15 13:44
Chlapce, psal jste o konkretni nabidce konkretniho operatora a poskytl jste nepravdive informace. Je tam proste minimalni plneni. Tvrdite-li, ze neni, dolozte to (treba 4-mi po sobe jdoucimi fakturami) - tim pomuzete tazateli. Tasky si kupujte jak a kde chcete.
Jinak tarif, o kterem psal Martin a o kterem jsem psal ja, ze neexistuje bude zrusen i pro stavajici klienty (to jsem ale v dobe sve prvni reakce jeste nemohl vyzradit):
http://m.mobilmania.cz/o2-zru…ledna-si-priplatime/a-1332548

Datum: 11.11.15 14:10

Přiznávám omyl, až po nahlédnutí do smlouvy a detailního vyúčtování jsem zjistil, že to zdarma není a platím, ovšem ročně zcela zanedbatelnou částku, nebylo by to ani na pivo... Faktury a detaily publikovat nemohu:(

Datum: 05.11.15 10:26

Mám jednu simku s tarifem O2 Zero, ale aktuálnost aktivování tohoto tarifu už nevím. Zkuste se optat na infolince operátora.

Datum: 05.11.15 21:04

Měl jsem telefon od O-2 platil jsem fakturou v ceně uskutečněných hovorů společně za internet a televizi.Protože jsem měl ještě jeden telefon od Vodafonu,tak jsem ho zrušil.

JB

Datum: 05.11.15 17:29

mám paušál O2 16 Kč měsíčně.

Od: drjruw
Datum: 05.11.15 18:22

To mají asi všichni operátoři. Vodafone má určitě nulový tarif. Stáhněte si jejich ceníky a uvidíte. Na webovkách tuto nabídku (stejně jako mnoho dalších nabídek) samozřejmě nenajdete.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.11.15 21:19

Ten Zero tarif od O.2 má taky ve specifikaci poznámku, že pokud tam nebude rok aktivní používání, mají právo ho zrušit.

Datum: 06.11.15 10:44

Čez mobil. Bez závazků, bez kreditu, provolám 0 kč, nic se neděje, rooming v cizině OK. O nějaké nutnosti volat ani slovo.

Od: uska®
Datum: 06.11.15 10:49

Mám záložní mobil s číslem od ČEZu. Když přijímám jen hovory - přijde mi měsíční vyúčtování 0 Kč. Někdy se stane, že zavolám z tohoto mobilu a přijde vyúčtování třeba 5,60 Kč s poznámkou- neplaťte. Částka se převede do dalšího měsíce. Za 16 měsíců jsem dostala fakturu na 103,- Kč. Prostě dluh se nasčítává, až překročí hranici 100,- Kč, tak zaplatíte.

Pokud z mobilu nezavoláte, nedostanete nikdy fakturu a nebude vás to stát ani kačku.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.11.15 17:32
Ohodnoceno: 2x

Od: bohous
Datum: 01.12.15 17:58
Opetator cez...nulovy tarif...cau bohous

Od: nick®
Datum: 01.12.15 23:32

Poradi nekdo jak zinkasovat nahromadeny kredit na povinne dobijene simce se soukromym cislem, o ktere nechci prijit (pouzivam pouze pro prijem bankovnich autorizaci sms a hovoru) nebo jak ho vyuzit treba k nakupu nejakeho zbozi? Mam na volani sluzebni tel.zdarma, takze muj soukromy kredit narusta uz nekolik let...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.