1x

Jak rozumíte Skylink za 1 Kč?

Od: Datum: 04.11.15 00:10 odpovědí: 17 změna: 25.11.16 22:31

Ahoj. Právě na tohle se mě dnes zeptal soused. Mě to připadá jako lehce darebná skrytá reklamní a obchodnická lumpárnička. Nebo vám to příjde jako solidní nabídka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.15 00:15

Dajte link na reklamu.Neviem,či to nieje pri prechode od iného poskytovateľa satelitnej televízie za aktiváciu a pravdepodobne viazanosť.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.11.15 00:24
No me to solidni neprijde...
http://www.skylink.cz/prejdete-ke-skylinku

Od: joz
Datum: 25.11.15 19:05

prosim vas neverte tomu,ze SKYLINK vam da nieco za 1 Kč,alebo !len! za 7000.Kč./myslim instalacia len za korunu a potom 7000.-/

vidim tu v diskusiach,ze podobne ako ja aj vy ostatni sme vlastne naleteli tymto lumpom,ktori nevedia nic ine len a len zdierat z penazi a to do nekonecna-roznymi servisnymi poplatkami,neustalou povinnou vymenou kariet,/inak vam nepojdu ziadne programy-okrem tych zakladych-u nas je to RTVS u vas ČT-a za tie uz platime/ TAKZE VELKY POZOR NA TO,,,JA SOM SI S NIMI NERAZ VYMIENAL NAZORY CI UZ MAILOM ALEBO TELEFONICKY,VZDY VYSLI VITAZNE SKYLINK

Od: danis
Datum: 04.11.15 00:37

cca. před 2týdny si to nechával dělat kolega.. vyšlo ho to na cca. 10k*smich*

Datum: 04.11.15 08:01

Normální reklama, jako kdysi svého času na mobily. Taky byly za jednu korunu.

Skylink sousedovi půjčí kvalitní čínský modem a kvalitní čínskou parabolu. Zato se jim soused upíše na nějakou minimální fixní dobu bez možnosti výpovědi.

jj, je to taková lehce a nenápadně zamaskovaná lumpárna.

Od: pepr®
Datum: 05.11.15 01:06

Jaké maskování?

Přejděte ke Skylinku a veškeré

vybavení včetně instalace

získáte za 1 Kč!

Pokud si objednáte některý z programových balíčků Skylinku na 24 měsíců, pak v ceně objednaného programového balíčku získáte od Skylinku kompletní sadu zařízení a instalaci v ceně 7 000 Kč.

Na začátku zaplatíte pouze 1 Kč a Vámi vybraný programový balíček na 6 měsíců.

Satelitní vybavení včetně dekódovací karty a profesionální instalace tedy získáte zdarma.

Co vám na tom přijde nejasného a skrytého? Máte pravdu, že je to klasický úpis na 2 roky. Něco za něco. Snad byste nechtěl slevu zadarmo?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.11.15 11:08

skylink jsou pěkní zmetci umí ti zvednout poplatek o 100 % bez mrknutí oka

Od: jentak
Datum: 05.11.15 07:49

Nevěřit jim. Vždycky je něco za něco. Čím to bude zaplacené se teprve ukáže.

Datum: 06.11.15 08:49
Prostě a jednoduše jim po zavedení paušálu na základní programy ( Byť jde o pár korun ) přišli o zákazníky, kterým stačí pozemní multiplex. Těm se pak už samozřejmě nepodaří vnutit sebelepší rozšířený zpoplatněný balíček. Proto se zase snaží dohnat ujetý vlak nabídkou za korunu.

Od: laos
Datum: 12.11.15 21:23

Se Skylinkem jsem skončil. Jsou to šmejdi. Smlouvu jsem mněl na základní programy zdarma. Dnes stojí základní programy 1000Kč ročně. Až si lidé pořídili drahá zařízení, tak každým rokem zdražují o sto procent. (stejně se chovají banky a další..) Přešel jsem na pozemní vysílání, tak jako mnoho dalších uživatelů. Ztratili mnoho zákazníků, tak se snaží zachránit situaci. Nenechte se nachytat.

Datum: 12.11.15 21:33

Na Vodafone internet byla asi před rokem reklama že je bez jakýchkoliv limitů, koupili jsme a pak jsme zjístili, že mají limit na stahování filmů. Sice o tom limitu o stahování psali maličkým písmem v obchodních podmínkách, ale reklama tvrdila "bez jakýchkoliv limitů"

Jsou všichni stejní, jen hledí kde člověka napálit:(

Datum: 12.11.15 21:38

Skylink za 1 korunu? Skylink? Ten, který tvrdil, že sledování jeho programů přes satelit bude vždy zdarma, alespoň tedy ta základní nabídka programů? Hahaha. Vše, co se nabízí jakože za korunu, má v sobě háček. Tedy spíše hák.

Datum: 13.11.15 20:17

Ale ono je sledování základu na Skylink opravdu zdarma (alespoň bylo). Jen mají vyčuraně skrytou podmínku a tou je servisní poplatek, který se může měnit prakticky jakkoliv. Také jsem s touto firmou skončil ihned po zavedení poplatků. Podobně tomu bylo i u firmy UPC. Tam slibovali navýšení poplatků max. o inflaci a nebo "při změně programové nabídky." Pak stačilo pustit místo polského zprav. kanálu slovenský a bylo vymalováno.

Od: vernon
Datum: 13.11.15 19:43
Satelitním příjmem se zabývám skoro třicet let. Ale za celou tu dobu jsem se nesetkal s větší lumpárnou než jsou praktiky lucemburského majitele této, původně ryze české DTH platformy. Začíná to připomínat vychcanost českých mobilních operátorů - změní podmínky používání služby kdykoliv kdy jim to vyhovuje, aby ze zákazníků vyždímali co nejvíc peněz.

Od: pmat®
Datum: 25.11.15 22:35

Je to tam jasně napsáno - jako nový zákazník při uzavření smlouvy na 2 roky na programový balíček dostanete výbavu za kačku. Co je na tom k nepochopení? Těch 7000 je marketingový kec, skutečná hodnota bude kolem 1600 Kč + jejich karta.

Datum: 25.11.16 22:17

Nechápu skylink,který nabízí služby za 1 kč.Tuto službu jsem objednala před měsícem a do dnes nikdo nedorazil.Prý se nám technik do týdne ozve.Prostě bordel.Hlavně,že jsem protelefonovala plno peněz.

Od: skylink
Datum: 25.11.16 22:31

Současnému Skylinku nevěřím ani slovo. V současné době se měsíčně plati poplatek asi 70 Kč což na 100% zase brzo zvednou již jen kvůli tomu, že roční, nebo dvouroční předplatné je dražší než měsíční za stejnou dobu a to postrádá logiku. Mají připraveno osm nových programů ovšem nevím zda z toho něco bude v základní nabídce. Rád bych si satelit koupil dle svého výběru. Jenže musím také přikoupit CI slot a satelit musí být touto možností vybaven. Současně dodávána dekódovací karta M7 je funkční pouze v přístrojích s označením SkylinkReady

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.