Huawei G630

Od: Datum: 29.10.15 05:02 odpovědí: 3 změna: 29.10.15 09:13

Dobrý den,

prosím o radu ohledně MT Huawei G630 který mi nejde najednou zapnout. Po úplném vybití a "samovypnutí" jsem ho zapojil na nabíječku, problikávají opakovaně, střídavě všechny tři barvy diody, tedy červená, modrá, zelená, baterie se nijak nezahřívá a ani po 6 hodinách nabíjení tlačítko na nastartování telefonu ho nezapne ( na nabíječce ani bez). Domnívám se správně, že i když takto skokově, ale "umřela" rok a půl stará originální baterie nebo je možná nějaká chyba jinde? Stavalo se mi občas poslední dobou po výměně skla kamarádem, že telefon sám při práci na displei "zalistoval".

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.10.15 08:39

Dobrý den, takto se chová i můj (jiný) mobil, když zcela "umře". Nejdříve nabiji jeho baterii, potom ji na chvilku z mobilu vyndám, znovu vložím a už jde zapnout. Zkuste to také tak, Zdravím!

doplněno 29.10.15 08:58:

Pokud nejde baterie vyndat, tak zřejmě použít nějaký hard reset viz návod k mobilu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.10.15 08:54

Dobrý den, je logické a chápu, že pokud se baterie úplně vybije tak se nejdřív musí oživit, aby měla sílu telefon zprovoznit, ale jak jsem psal výše na nabíječce byl telefon 6 hodin a nic a u tohoto typu baterii vyjmot bohužel nelze.

Ale přesto děkuji za reakci.

Datum: 29.10.15 09:13

Zkus se poptat tady http://www.smartforum.cz/viewforum.php?f=1

mám taky Huawei a vždy mi poradili.

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.