Data na telefonu nejdou spustit

Od: Datum: 26.10.15 09:26 odpovědí: 9 změna: 27.10.15 09:14
Dobrý den, máte někdo s tímto nějakou zkušenost? Nevím si s tím vůbec rady a data vcelku dost potrebuji. Předem díky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.15 09:32

Pokud chceš využívat mobilní data, tak musíš kontaktovat svého operátora a tam si aktivovat a zaplatit mobilní datové připojení.

Druhá možnost je použití wifi sítě. Ale to zase musí být tvoje síť a nebo síť ke které máš přihlašovací údaje.

Že by ti někdo poskytoval data bezplatně, to asi nehrozí.

Ohodnoceno: 0x

Od: doktorprav
Datum: 26.10.15 09:36

Samozřejmě, že tarif + data zaplacené mám. A vím, co znamená Wi-fi, nemějte strach. Otázkou ale stále zůstává, proč nejdou spustit.

Datum: 26.10.15 15:36
Buď je máš v mobilu natvrdo vypnutý, nebo chybí nastavení operátora. Stáhni si horní lištu na hlavní ploše mobilu a rozklepni šachovničku nastavení . Tam bude i ikonka mobilních dat. Zkus vypnout a zapnout pokud je ikonka světlá nebo jen zapnout je li šedivá.
doplněno 26.10.15 15:40: To platí pro android 4 a vyšší. U starších verzí androida se to musí aktivovat přes nastavení ale píšeš že jde o nový mobil, tak tam už určitě budeš mít nějaký kitkat.

Datum: 27.10.15 06:19
Jedna se o nejnovější android, tudíž 5.1. .. když jsem byl ve vodafone přímo v prodejně, vyhodilo mi to stejnou hlášku ale nějak jsem je spustil. Teď to bohužel nejde.. pošlu sem ještě nejaké sceerny z nastavení a uvidíme.
Datum: 26.10.15 16:19
Samsung, Kitkat, jaky konkretni telefon mate?
V Nastaveni>Mobilni site>Nazvy pristupovych bodu, je tam nejaky?

Datum: 27.10.15 06:21
Samsung Lollipop 5.1 anroid.. Ano jsou tu tito.
Datum: 27.10.15 08:19

To nastavenie dát na GPRS mi tám akosi nepasuje,je to najpomalšie pripojenie a nemusí byť tam pokrytie,skúste pridať ďalšie body prístupu,najmä sieť 3G/4G.

Datum: 27.10.15 08:35

lze to nějak automaticky? Jelikož když kliknu na přidat, musím to udělat ručně.

Od: mot
Datum: 27.10.15 09:14
to gprs je jenom nazev. vypnete wifi a dejte screen z nastaveni-info o telefonu-sit.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.