Poškození dveří lednice

Od: Datum: 21.10.15 10:41 odpovědí: 11 změna: 21.10.15 18:30

Dobrý den, koupila jsem si lednici přes internet a nechala jsem si ji dovézt domu. Ale po rozbalení jsem zjistila, že ve dveřích je promáčklina cca 2 cm hlubohá (ne přímo díra). Mohla by ta promáčklina mít nějaký vliv na funkci lednice, když vezmu v úvahu, že do lednice něco narazilo (při přepravě) nebo že na něco spadla a byla opět postavena do svislé polohy?

Děkuji za jakoukoliv odpověď,

Michaela B.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.15 11:00

na funkci to mít žádný vliv nebude...

nicméně pokud je ta lednička nová, tak bych reklamoval u přepravce

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.10.15 11:49
Zdravím, na funkci to mít vliv nemusí, ale je nová a takhle vypadá, jako byste ji vytáhla po deseti letech ze sklepa :( Určitě reklamujte, byla by od Vás hloupost, kdybyste to nechala být!

Od: asd1
Datum: 21.10.15 11:58

Ihned reklamovat u přepravce, nenechat se odbýt. Když to poškodili tak nahradí škodu = nové dveře nebo celou lednici.

Na funkci to sice moc vliv nemá (jen horší izolace v místě promáčknutí), ale přece si tohle dobrovolně nenecháte - zaplatila jste novou nepoškozenou lednici a ne tohle.

Datum: 21.10.15 12:59

moc děkuji za reakci, reklamaci jsem zadala hned jak jsem si toho všimla, ale nabízejí mi finanční náhradu, nebo nový kus, proto uvažuji o vlivu na funkci lednice... možná bych tu promáčklinu mohla zamaskovat samolepkou na lednice. Ale to snovými dveřmi je výborný nápad, jen nevím, jestli na to prodejce přistoupí.

Datum: 21.10.15 13:21
Raději vyměnit kus za kus, přeci jen, když už je to jednou spravované, tak to není úplně nejlepší u nové věci :)
Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.10.15 14:17

Na fotce toho moc vidět není,chtělo by to fotit při bočním osvětlení.Ale myslím si,že než procházet komplikovanou a zdlouhávou reklamací,použil bych polyesterový tmel na auta,propadlinu přesně vytmelil a vybrousil a přestříknul autoemailem ve spreji.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 21.10.15 14:22

Není moc vidět? :)).. Taková díra :).. nic neopravujte, vůbec na to nešahejte, aby ještě neřekli, že jste si to zavinila sama, to jim moc dobře jde, ať si přijedou odvezou jí - a Vám přivezou novou, na to, že nad tím raději mávnete rukou oni spoléhají..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.15 14:29

Dle fotky není nad čím bádat. reklamujte, servis může i přijet k vám a vyměnit jen dvířka, místo zbytečného převážení lednice.

Datum: 21.10.15 16:26

Při takovém poškození musel být pravděpodbně porušen i obal, toho jste si nevšimla? Mohlo se to reklamovat ještě před rozbalením přímo s dopravcem.

Datum: 21.10.15 17:38

Bohužel obal vypadal jako běžně opotřebovaný, žádné výzarné nerovnosti či trhliny (nebo mi to spíš nepřišlo).

Datum: 21.10.15 18:30

No já bych to viděl těsně pod obrácenými písmeny NT, To při obráceném obalu odpovídá přesně místu, kde jsou dvířka poškozená!

Takže obal schovat a ihned tvrdě na dopravce!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.