Autonavigace-doživotní aktualizace

Od: Datum: 12.10.15 20:57 odpovědí: 5 změna: 13.10.15 20:25

u autonavigace (většinou novější modely)údajně mají doživotní aktualizaci map.řekne mi(nebo naučí)mě někdo jak je do té navigace aktualizuji(nahraji)ahlavně kde je vpočítači najdu !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.15 20:58

Stáhnete si z webu výrobce obslužný program, navigaci připojíte k počítači a program se o zbytek postará, přímo Vám to nabídne aktualizaci :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.15 07:03

Jen upřesním, takzvaná "doživotní aktualizace" není do konce Vašeho života, ale do konce životnosti zařízení. Bývá to většinou jen pár let.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.10.15 18:55

Moc děkuju za odpověd a pomoc,pořád jsem to nechápal.Jeden mi napsal-že je to na doživotí ne moje ale navigace.To mi teda poradil !

Datum: 13.10.15 19:02

To první odpoved Vám nepatřila,tak hloupej zase nejsem !

Od: scv®
Datum: 13.10.15 20:25

O jakou navigaci jde? Mám jednoho levného Garmina, ke kterému byly tzv. lifetime aktualizace také a po registraci zařízení a vytvoření uživatelského účtu na stránkách výrobce a jsou pak dostupné aktualizace jak firmwaru, tak map. Není to složité, byť zrovna Garmin tam má pár takových zbytečných/nelogických kroků.. šlo by to udělat i lépe.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.