On-line video v TV nejde přehrát

Od: Datum: 11.10.15 19:50 odpovědí: 9 změna: 13.10.15 14:19

Na televizi LG 47LB674V nejde přehrát on-line video přes internet. Vyžaduje stáhnout Adobe, což, ale nejde. Existuje prosím nějaká aplikace přímo ve Smart TV, která umožňuje spustit videa? Děkuji za případnou pomoc, pokud možno pro úplného laika.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 11.10.15 20:08

Chtělo by to upřesnit o jakém videu mluvíte, okdud to video má bejt?.?.? Na jůtůbku, flešce nebo kde?!?!?

doplněno 11.10.15 21:25:

Já bych zkusil MENU -- Natavení -- Podpora -- Aktualizace softwaru.

doplněno 12.10.15 18:15:

A vám internetovej prohlížeč v tý tydlivizi nefunguje?.?.?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.10.15 20:17

Konkrétně šlo o přímý přenos fotb. zápasu synotliga.isport.blesk.cz. přes internet. Youtube videa přehrávat jdou (alespoň co jsem zkusila).

Datum: 11.10.15 22:44

Televízia by mala mať vebový prehliadač,niejde cez neho to stiahnúť?

Od: pepr®
Datum: 12.10.15 01:27

Nejde. WebOS od LG nepodporuje stahování a ukládání souborů. Jak radí @Lujs, aktualizací softu nejspíš nic nepokazí, ale jestli to nejede, protože to potřebuje nejnovější přehrávač, tak aktualizace nepomůže. Čekám na aktualizaci flashového prohlížeče na LG už přes rok, ale stále nic. A aktualizuju firmware každé cca 2-3 měsíce.

Někde mi to jede, ale stránky, které vyžadují novější Flashplayer než 10.1 tak nejedou. Mám 10.1 a např. Prima play, který vyžaduje 10.1 nebo novější mi stejně nejede.

Datum: 12.10.15 10:20

Nemôžem to teraz nájsť,no čítal som čosi o strate podpory flash playera a prechod na HTML,menšiu správičku som našiel na android a kto vie na akom systéme pracuje televízor,či nemá linuxový základ ako aj android.: http://www.svetandroida.cz/od…sh-player-pro-android-201210.

Datum: 12.10.15 17:00

Děkuji za snahu pomoci. Aktualizovat jsem zkoušela, ale žádné nové k dispozici, takže žádná změna. Adobe mi hlásí, že to zařízení (televize) nepodporuje. Koukala jsem,že má TV Smart spoustu aplikací, ale netuším, jestli by byla některá k tomu dobrá nebo jestli by se nedala případně dokoupit. Možná říkám blbosti, ale vůbec tomu nerozumím. Televize má sice možnost internetu, ale v postatě k ničemu.

Od: lgtv
Datum: 12.10.15 17:39

Svatá pravda. Je to akorát monitor. Nová aktualizace na verzi 5 snad minulý týden byla, ale asi je zapnuta automatická aktualizace. TV nikdy Flash player umět nebude. Je to napsáno v parametrech. To umí verze 580 a nižší.

Dokoupit Android Smart box a vše je vyřešeno. Tisíce filmů, Skype a další. Náklady jsou nižší než dokoupit Skype kameru k TV.

doplněno 13.10.15 15:47:

Tady je nabídka. Je u nás se nechá koupit. K tomu KODI možnosti je spousta.

http://androidforum.cz/multim…alni-centra-mini-pc-f273.html

Spousta typů na Aliexpres

http://www.aliexpress.com/ite…mote-Control/32253929239.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.15 14:19

Děkuji za radu. O možnosti Anroid Smart boxu jsem vůbec netušila. Kouknu na to a doufám, že při mé znalosti elektroniky, nekoupím něco špatně.

Od: pepr®
Datum: 12.10.15 19:08

Tak váš typ oficiální stránka LG nezná. Možná to není model původně určený pro náš trh. Nejbližší modely tam jsou 47LB670V, 671 a 679. A ani jeden nemá Adobe Flash Player. Takže předpokládám, že ani ten váš model ho nebude mít.

Zato podporují HTML5 proto vám videa na Youtube jedou.

Takže dle mého názoru si flashové videa nespustíte. Možná bude mít někdo jiný názor a lepší radu.

doplněno 12.10.15 19:12:

Myslím samozřejmě oficiální českou stránku. Např. na německé ta TV je, ovšem to že neobsahuje Adobe flash player tam nezmiňují.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.