Sada karaoke pro děti

Od: Datum: 11.10.15 14:07 odpovědí: 3 změna: 12.10.15 17:50
avatar

Vážení rádcové, blíží se Vánoce a pátrám pro vnučky po sadě karaoke,já vlastně nevím co hledám. Našla http://www.pokrok.eu/index.ph…&str=nabidka_karaoke_sestavy. Netuším co vše je k tomu potřeba, moje představa byla nějaký přehrávač + CD s hudbou a 2 mikrofony. Prosím poradíte? Prosím i o odkaz kde koupit, cena max. 5000,- levnější by bolo lepší. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.10.15 08:43
avatar

Dobrý den, vycházím z toho, že to má být dárek pro malé děti, které to po čase asi přestane bavit, tak jde o tu radost počáteční. Takže, to (viz odkaz) bude dostatečné.

Karaoke je známá písnička bez zpěvu, který si tam dodá (zazpívá) ta obsluha přístroje a musí tu písničku znát, resp. její text. Přístroj se připojí ke zdroji zvuku (CD nebo DVD přehrávač a k němu také musí být připojeno repro, aby bylo něco slyšet). Pokud je toto doma, potom stačí tento přístroj a nahrávka pro karaoke - buď jako CD nebo DVD (CD přehrávač nepřehrává DVD, ale DVD přehrávač přehrává i CD). Takže musíte ještě dokoupit tu nahrávku podle toho, jaký přehrávač bude k tomu připojen. Nejsem si jistý, ale u zakoupeného nosiče (CD / DVD) by měl být i text (nebo se ukáže na obrazovce TV pokud jde o DVD přehrávač). Bude to hezký dárek, ale trest pro posluchače . Zdravím!

P.S. Pokud máte DVD přehrávač, tak zvuk půjde z TV.

doplněno 12.10.15 18:00:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.10.15 16:08

Karaoke sady najdete na aukru. Ale potřebujete ještě cédéčka s písničkami. Ty se dají koupit na internetu a to tak, že si poskládáte vlastní CD s písničkami vhodnými pro daný věk.Takže 10 písní vyjde asi na 350 Kč.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.10.15 17:50
avatar

Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.