Mobil -nejde sim karta

Od: Datum: 04.10.15 09:31 odpovědí: 4 změna: 04.10.15 11:58

Dobrý den,nevím jestli popíšu problém přesně:Simkartu mám cca 5let vždy bez problémů,dostal jsem jiný mobil zasunu simkartu a slot 1-žadná sim,přehodím do slot 2 to samé...zkusím v jiném mobilu a už taky nejde.

Dojdu na prodejnu vyměním doma simkartu za novou a opět nic ani v jiném mobilu...tak mi to nějak hlava nebere

Jediné co mě napadá že se ta simka rozbije při zasunutí do toho nového mobilu,nemůže jí třeba nějak rozbíz,znehodnotit,zkratovat?

Takže mě zřejmě čeká cesta znovu na prodejnu pro novou sim(a abych nebyl za blba)...nemůže být problém v tom mobilu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.15 10:02

Dobrý den.Zkuste tedy tu novou SIM až ji budete mít zasunout nejdřív do starého mobilu.Nejlepší by asi bylo,vzít ten nový telefon sebou a zastrčit simku přímo na místě.

Ohodnoceno: 0x

Od: r22
Datum: 04.10.15 10:04

ano,zkusím to taky mě to napadlo...já jen jestli tady nějaký odborník který by mi řekl...ANO -může to být mobilem)-

Datum: 04.10.15 11:34

Až to nějak vyřešite,napište čím to bylo,docela mě to zajímá.

Ohodnoceno: 0x

Od: r22
Datum: 04.10.15 11:58
No docela nemam odvahu do toho telefonu strčit simku,takže asi počkám a zkusim to až v prodejně...i když to porad nejak nechápu...asi ji opravdu "zku..vi" ten mobil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.