Propojení PC-HIFI na dálku

Od: Datum: 30.09.15 16:05 odpovědí: 2 změna: 01.10.15 18:12
Zdravím, rád bych si,jako laik,od vás nechal poradit. Chci spojit postarší hifi věž aiwa s počítačem tak,aby hrálo to,co v počítači. Počítač současně hrát nemusí. Je jiné řešení, než je spojit jack-2xcinch redukcí? Kabel musí mít cca 6 metrů. Vyplatí se to? Není již při takové délce zkreslení/ztráta nežádoucí? Slyšel jsem taky o audio kablech z optického vlákna, lze je doporučit? Mají na své délce menší ztráty?
Děkuji za odpovědi!

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luha®
Datum: 30.09.15 20:32

Když použijete klasickou stíněnou audio dvoulinku, žádné ztráty nevzniknou, protože vstup zesilovače má odpor větší jak 10 kilo ohm a použitý kabel bude mít odpor max.1 ohm a kapacita vodiče je taktéž zanedbatelná. Vestavěné repro v PC by po zasunutí jacku hrát neměly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 18:12
avatar

Pokud máte na PC bluetooth, tak použijte nějakou handsfree sadu s konektorem na sluchátka. Handsfree naučte do PC a místo sluchátek zastrčíte propojovací kabel který povedete do vstupu zesilovače. Podle toho jaké použijete handsfree, budete mít komfort obsluhy atd. Většinou je nutno, mít ji trvale napájenou adaptérem(nabíječkou).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.