Kde nechat opravit tablet

Od: Datum: 28.09.15 15:41 odpovědí: 3 změna: 28.09.15 21:21

mam od Alzy tablet, jeste v zaruce po 10mesicich jsem ho nechal opravit- ulomil se mi cast zdirky napajeni kam vkladam usb kabel pro napajeni. Jenze je to pry mechanicke poskozeni a neuznali mi to a nechteji to opravit, po 3tydnech mi to vratili s jedinou vetou-neuznano z duvodu mechanickeho poskozeni konektoru usb. Vim co mi vetsina lidi poradi- vyhodit a koupit novy. jenze me stal 3,500 kc a funguje perfektne, jediny bohuzel zasadni problem je ze ho nemuzu NABIT!

Budu rad kdyz mi nekdo poradi nejakou opravnu-Praha, Beroun-dekuji mnohokrat predem!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 28.09.15 16:15

Nakopal bych je někam...ulomená zásuvka mikro USB je nejčastější závada, protože u většiny výrobků nestojí za nic. Být solidní prodejce tak to jako reklamaci uznám

Existují asi 3 nebo 4 typy mikro USB lišící se diametrálně kvalitou a životností, cena je kolem 25Kč, bohužel se liší orientací vývodů tak, že nelze běžně vyměnit ten horší za ten lepší aby to vydrželo trochu delší dobu.

Ohodnoceno: 2x

Od: vydra
Datum: 28.09.15 21:03

Reklamoval jsem jen jednou, také mi ji neuznali, ale nabídli opravu za poplatek, možná to by byla cesta.

Od: reklamce
Datum: 28.09.15 21:21

Tablet jsem reklamoval 3x. Z toho 2x Alta a jednou Eva

Vždy problém s nabíjením

Ani jednou tablet neopravili

Pokaždé vrátili peníze a to v plné ceně. Tablet v záruce byl koupen na inzerát se slevou

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.