IPhone z německého ebay.de

Od: Datum: 26.09.15 21:10 odpovědí: 6 změna: 29.09.15 15:31

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s nákupem přes německý eBay.de. Koupil jsem si iPhone a když mi došel a chtěl jej zapnout, tak jsem zjistil, že je na něm zámek klávesnice. Okamžitě jsem napsal prodejci, jenže ten mi neodpověděl. na eBay jsem naklikal, že je nějaký problém v jejich help centru. Do tří dnů by tam mělo vyskočit tlačítko let eBay to step in", nebo ěnco v tom smyslu. Tři dny uběhly a nic se neobjevilo. Proto bych chtěl vědět, jestli je nějaká možnost kontaktovat podporu jinak, například přes email.

Další věc je ta, že jsem se díval na mého prodejce a má docečla dobré hodnocení a pár prodaných předmětů. Proto si myslím, že třeba jen nesleduje emaily a chěl bych, aby ho eBay kontaktovalo přes SMS, je-li to možné. Děkuji všem za rady:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.15 21:35

Možná teď napíšu nesmysl,ale před chvílí jsem se bavil v práci s kolegou na totéž téma a ten mi tvrdil,že zámek klávesnice (pokud máme oba na mysli totéž,tedy těch 9 číslic a tažením prstu přes 4 čísla odemkneme) lze obelstít,když si dáme telefon téměř vodorovně a koukáme na displej pod minimálním úhlem.Prý tam jsou vidět čáry.

Ale on nemá iPhone a já to jeho tvrzení nemám jak ověřit.

Co se týká Vašeho problému,čtu ve zprávě,že jakmile prodejce odpoví e-bay,tak Vás budou kontaktovat mailem.

Zatím to tedy vypadá,že prodejce na výzvu e-bay nereagoval.

Ohodnoceno: 0x

Od: petr1
Datum: 26.09.15 22:13

no právě neodpověděl. A podle všeho bych v tomto případě měl mít možnost toho tlačítka o vpuštěmí ebaye do sporu. tak nevím co mám dělat, protože jestli je to podvod, tak mi přijde čekat 30 dní trochu zybtečné.. Chtěl bych jim napsat email, ale je tam jen možnost jim zatelefonovat, což je v mém případě jaksi nemožné kvůli němčině..

Od: radarbrdy
Datum: 27.09.15 12:02

Máte k dispozici tel. číslo přímo na prodávajícího? Zkuste mu zavolat a stačí mu říct, že jste mu poslal email a že jste nedostal odpověď. Němci obvykle umí i anglicky. Možná jen váš email zkončil v jeho Spamu a tak jej nečetl...

Datum: 27.09.15 14:25

to právě nemám. ebay od všech požaduje telefonní číslo, které je však skryto pouze pro jejich potřeby, proto bych chtěl kontaktovat ebay a poprosit je, aby zkusili dát vědět prodávajícímu přes telefon.

Od: radarbrdy
Datum: 27.09.15 22:19

tady je postup v NJ jak kontaktovat prodejce:

http://pages.ebay.de/help/buy/contact.html

tady je postup v AJ jak kontaktovat prodejce:

http://pages.ebay.com/help/buy/contact.html

Pokud to chcete v ČJ, tak si ten link dejte přežvejkat přes translate.google.com

http://translate.google.com

Datum: 29.09.15 15:31

děkuji, ale tohle jsem už udělal, jinak bych přece nepsal, že mi prodávající neodpovídá..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.