Co znamená II jakost

Od: Datum: 26.09.15 11:49 odpovědí: 6 změna: 26.09.15 14:53

Dobrý den,chtěl bych si koupit do služebního auta nové autorádio,našel jsem tutohttps://www.mall.cz/autoradia…sct-3015mr-ii-jakost?v=552859 ale chci se zeptat co znamená ta II jakost,nemůže být např. nefunkční,nebo poškrábané,a bude u něj i příslušenství,jen se chci zeptat zda už se s tím někdo setkal,děkuji a hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 26.09.15 11:52

Nefunkční být nemůže, může být poškrábané, prasklé, uštíplý roh, může chybět část příslušenství. Může to být rádio, které původní majitel měl již 3 x v záruce na opravě a odstoupil od smlouvy, tudíž používané .Nekupujte, kopu zlaťáků neušetříte.

Ohodnoceno: 2x

Od: pavlik45
Datum: 26.09.15 12:21

dobrý den,díky za odpověd ted jsem ještě jedno koukal na stránku a píšou tamRozbalené zbožíVýrobek je pouze rozbalený. Obsah balení je kompletní, v 100% kvalitě. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.takže by to mělo být pouze rozbalené,tak se omlouvám za vložení této otáky,protože jsem si toho předtím nevšilml

Od: pepr®
Datum: 26.09.15 12:26

Je tu jen taková drobnost. ... Už se neprodává.

doplněno 26.09.15 14:36:

@lujs: Já to tam nemám. Zkuste 2xF5.

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 26.09.15 13:13

Pepr: ale když kliknete na ten odkaz tak tam normálně funguje tlačítko Přidat do košíku.

doplněno 26.09.15 14:50:

I tak to funguje stejně.

Datum: 26.09.15 13:19
Ve sve podstate to v dnesni dobe znamena standard, ktery běžně a denně kupujeme

Od: buss®
Datum: 26.09.15 14:53

Já bych zvedl telefon a ptal se prodejce. Mimo něj nikdo neví, co tím myslí. Dal na něco slevu pokud je vada a na to není možno reklamovat. A nevíte na co. Ano, druhojakostní věci se prodávají a kupují. Rozbalené, možná bylo vrácené. Určitě nekouše, trochu sebedůvěry to chce. Víte jak se to říká o pánovi zákazníkovi. Zkuste ještě požádat o další slevu..., jinak možná neprodá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.