Upomínací kalendář

Od: Datum: 26.09.15 10:30 odpovědí: 9 změna: 28.09.15 15:44
avatar

Zdravím.Existuje do Androidu nějaký jednodušší upomínací kalendář který by na ten konkrétní den,který si nastavím upozornil?V hodinách je nastavení možné jen max.na jeden týden dopředu, buď jednorázově a nebo opakovaně.Na Obchod Play jsou různé plánovací kalendáře ale jsou dost složité a nevím zda mají upozornění ať zvukové či optické.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.15 12:40

To umí úplně základní kalendář, který má každý android, víceméně to umí každý kalendář který si stáhneš ať je jednodušší nebo není. To je úplně základní funkce kalendáře opakování nějaké události denně/měsíčně/ročně v určitou hodinu.

Aplikace hodiny je budík, ne kalendář.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.09.15 12:42
avatar

Dobrý den.Ale na Androidu je kalendář a docela praktický.Já jsem ho tam měl už při koupi.Má vlastní ikonu,která se jmenuje přímo kalendář.Nastavuji tam upozornění na narozeniny přátel třeba rok dopředu.Pokud tam ikonu kalenfář nemáte,stáhněte si to z Play obchod.

doplněno 26.09.15 12:55:

Přikládám screenshot.Kalendář je vpravo dole.A na Play obchod jsou desítky jiných.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.09.15 12:54
avatar

Asi jsem se špatně vyjádřil.Samozřejmě,že můj telefon Kalendář má.Ale pokud vím tak nedokáže událost kterou si na něm na určitý den nastavím.oznámit třeba zvukovým signálem,když ta událost(nastavený den)nastane.A nebo dokáže ale za ty léta co ho mám jsem na to ještě nepřišel.:)

Datum: 26.09.15 12:56
avatar

No mě to vždy upozorní zvukovým signálem,který je stejný jako SMS.Ale nic jsem nenastavoval,dělá to samo.

doplněno 26.09.15 13:02:

Tak to tam je.Klikněte na ikonu kalendář,potom klepněte na takovou tu ikonu úplně dole na telefonu-čtyři čtverečkyOtevře se nabídka a jedno z toho je nastavení.Tam můžete vše nastavit včetně zvuku.Já nic nenastavoval,tak mě to asi proto zvoní stejně jako SMS.

doplněno 26.09.15 13:04:

Až klepnete na to nastavení,tak pak ještě na obecná nastavení.

doplněno 26.09.15 13:11:

A když zaškrtnete políčko oznámení,tak Vám to k nastavené melodii ještě vyskočí na obrazovce jako když přijde SMS.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.15 15:48
avatar

gamapolis -Protože mám ve founu verzi OS Gingerbread tak mi tam moc novějších kalendářů např Google ,a ten co uvádíte vy nefungují.Aktualizoval jsem OS na Jely bina ale sekalo se to ,tak šel zpět GB.Nicméně jsem stahnul nějaké z OP a tam něco nastavit jde.Ještě zkusím polaborovat.Na kalendáři Gogle snad jdou nastavit různé melodie,tak mě docela mrzí,že mi nejde na můj SGS Advanced.Jinak dík za rady.

Od: bmbx®
Datum: 28.09.15 13:28

Lze najít a stáhnout i starší verze čehokoliv, co bude chodit i na prastarém androidu.

doplněno 28.09.15 14:47:

Myslím, že když to uměly starší zařízení, které měly jakýkoliv zabudovaný kalendář, tak proč by to nešlo na dnešních.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 28.09.15 14:17
avatar

Já teda nevím ale na mým Androidu 2.2 Froyo mně to normálně upozorňuje zvukem.

Kliknu na KALENDÁŘ, potom na tlačítko který je v manuálu vedený pod názvem DOMŮ a otevře se mi mininabídka kde je Den, Týden, Měsíc, Agenda Dnes a VíCE. Když kliknu na to Více rozevře se další mininabídka kde je Nová událost, Kalendáře a Nastavení.

Kliknu na Nová událost a vedle datumu tam mám i možnost výběru času kdy mně to má na vytvořenou událost zvukově upozornit. Možná je nutný zadat nějakej čas aby vás to upozornilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.09.15 14:48
avatar

Vyřešeno.Jde to i v původním kalendáři.

Datum: 28.09.15 15:44
avatar
Zkuste kalendář Jorte
Nastavíte kalendář denní, týdenní, dvoutýdenní, měsíční, zvlášť úlohy, umí připomínky s více opakováním, umí ikonky, značky, události s opakováním denním, třeba i každý třetí nebo šestý den podle libosti, všední dny, týdenním, měsíčním, ročním, na více let, popis a místo události. A další.
Plus různé barvy, podklady, zvuky, a další. I v češtině.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.