MMS zprávy

Od: Datum: 24.09.15 14:59 odpovědí: 6 změna: 24.09.15 21:24

Zdravím, chci se zeptat, když mi příjde MMS zpráva, vyberustáhnout a poté se mi to pořád stahuje a zpráva se neotevře..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.15 17:32

Možná je nemáte aktivované

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 24.09.15 17:55

Příjem se snad aktivovat nemusí, ne? A pokud by je náhodou mobil nepodporoval, tak příjde pomocí SMS odkaz a lze jí stáhnout na netu.

Datum: 24.09.15 18:02

Příjem by se neměl aktivovat, ale potom je zvláštní, že to nejde. Zkusit zapnout, vypnout a zkusit znovu..?

Od: pepr®
Datum: 24.09.15 18:40

Ale jasně, že se musí aktivovat.

Tedy pokud zakoupíte tel. u operatora, tak už jsou mms zapnuty a telefon nastaven. Ale v ostatních případech se musi mms zapnout a tel nastavit. Tady O2, T-mobile a Vodafone.

...

Takže první rada je, zkontrolovat nastavení mmsek, podle stránek operátorů výše.

Od: proman
Datum: 24.09.15 19:52
K prichozi MMS neprisel zadny odkaz s heslem.. Jenom volba STAHNOUT.. Kdyz tak ucinim, chvili se to stahuje a to je vse.. Zkousel jsem poslat sms na aktivaci, to take nepomohlo.
Od: pepr®
Datum: 24.09.15 21:24

Jelikož nám tajíte typ telefonu i operátora, tak obecně.

Někdy konfigurační sms nefungují a je třeba telefon nastavit ručně. Najděte na stránkách vašeho operátora natavení MMS a překontrolujte jestli to v telefonu máte správně. Odkazy výše.

Musí být zapnuté a nastavené datové přenosy. Konkrétně přístupové body pro MMS.

Taky můžete mít teoreticky blokované přenosy GPRS.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.