Jaký outdorový telefon

Od: Datum: 24.09.15 01:02 odpovědí: 3 změna: 24.09.15 23:08

Zdravím, vybírám si nový telefon a chci aby něco vydržel. Cenu očekávám okolo 5 tisíc, ale klidně si trochu připlatím za kvalitu. Za tu cenu bych očekával telefon, který vydrží nějaký ten pád a vodu, podporuje wifi, BT, NFC, má Led svítilnu, a běží na androidu, či jiném, hlavně ne na widlích a cloudu. Hlavně se nesmí ztratit v přírodě, výdrž taky aspoň nějaký ten den, když budou vypnutá data. No a nakonec taky aby vydržel o něco déle než 2 roky, při slušném zacházení. Co jsem se tak díval, tak pěkný by byl CAT B15, ovšem za takovou cenu a ještě bez Led diody ho nechci. Poté se mi líbí Samsung xcover 3, i když se mi zdá, že jeho mladší brácha 2 je více odolnější, díky šroubu na zadním krytu. Ovšem zase podporuje NFC. Máte někdo zkušenosti s danými mobili, či jinými?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.15 08:56

Ahoj,

telefony od značky CAT si na odolné telefony jen hrajou ty spíě nedoporučuju, OS Cloud neznám to slyším prvně.. Každopádně všechny dostupné odolné smartphony u nás běží na Androidu. Za tu cenu se určitě vyplatí Xcover 2, Xcover 3 nemá zas o tolik výkonější výkon ani nic nového. A to že Xcover 2 nemá NFC, no nepřijde mi to jako nějaká zásadní věc, u nás to zatím stejně nemá tak velké využití.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.09.15 09:14

http://www.alza.cz/samsung-ga…sSMj8gCFYQfwwodgZIEiQ#recenze

na xcover bych to moc nevidel, zrejme to vypada, ze nazev xcover to ma proto, ze sam odskakuje zadni kryt :) coz je u odolneho telefonu jaksi... no recenze nicmoc...

ja mam uz 4 roky nebo jak dlouho Motorola Defy+ a jsem porad spokojen, ikdyz uz je diky male RAM (512) trochu dychavicny (flashnul jsem rom na novy android), pravdepodobne uz nepujde sehnat, ale doporucuju, i z bazaru klidne, je vodotesny + gorilla sklo, dostatecne velka interni pamet na aplikace, na outdoor rozhodne supr, chtel jsem nejaky novy, ale nenasel jsem dalsi telefon, ktery splnuje to, co Defy+ a Motorola uz mi dalsi takovy nevyrobila, jen MotoX, ale je drahy a uz je to velka placacka, to nechci

Datum: 24.09.15 23:08

Runbo X6 http://en.runbo.net/ ...ovšem pravda, za bůra to není...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.