Nejde přihlášení k účtu google

Od: Datum: 23.09.15 07:41 odpovědí: 3 změna: 24.09.15 10:22

děti si u mobilu samsung pocket udělali obnovu továrního nastavení a po této obnově jim nejde přihlásit k účtu google . Hlásí jim to chybná mailová adresa nebo heslo. Na PC to ale funguje a běží nám na tento mail i tablet a ten je bez problému . Nevíte čím to může být? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.15 09:19

Bude potreba pravdepodobne znova zaregistrovať telefon na ten účet a u googlu sa mi stalo,že pri zmene hesla sa mi staršie bývale heslo nepodarilo zadať znovu ako nové,tak či aj tam nebude problém,že telefón už po prestavení nechce znovu pustiť to heslo.Skúste gmail na telefóne ešte otvoriť v prehliadači telefónu ako na PC a nie na aplikácii gmailu.

Ohodnoceno: 0x

Od: karejz
Datum: 24.09.15 06:55

tak to mail jde . Byla jsem nucena založit nový email na mobilu a pak už to jde . Nějak to nechápu jak je to možné.

Datum: 24.09.15 10:22

Ten starý sa továrenským nastavením vymazal,ostala len čistá aplikácia.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.