Basy v mobilu

Od: Datum: 20.09.15 21:44 odpovědí: 4 změna: 21.09.15 07:05
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda je možné, když si přehrávám písničky v mobilu ve sluchátkách mít basy. Bohužel s tímhle zkušenosti nemám. Musím si koupit sluchátka,které mají basy nebo to je ke stažení do mobilu?. Mám samsung galaxy trend plus. Poradtě mi prosím. Předem děkuji za odpovědi. Vall.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.15 21:52
Třeba si uvědomit, že basy potřebují větší průměr membrány. Výškám stačí malá membrána.
Příkladem je domácí kino. Výšky v malých krabičkách, basy jsou z velké bedny, subwooferu.
Sluchátka od mobilu pořádné basy nezvládnou.
Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 21.09.15 07:05

hejkal:

Ono to neni jen o velikosti membrány, ale stačí jenom její tuhost, i malinká měkká membrána dokáže vykmitat tak nízké kmitočty až se z toho točí hlava.

valerie:

Chce si to pořídit nejen sluchátka co ty basy dokáží dobře reprodukovat, ale také si stahnout nějaký přehrávací program co má ekvalizér a na něm si je zdůraznit, např. Poweramp.

doplněno 21.09.15 07:48:

joudic:

Proto tvrdím, že recenze jsou k ničemu ;)

Od: oooeo
Datum: 20.09.15 22:29

základy fyziky platí pořád a na basy dané frekvence je mít nutné příslušné bedny. Pak zbývá ještě jeden způsob - in ear sluchátka, kde jsou basy znát více.

Datum: 21.09.15 06:51

http://www.alza.cz/search.htm?exps=koss%20porta%20pro

doplněno 21.09.15 07:27:

pro zajimavost, co me dostalo, ze sluchatka (spunty) co byly prilozene k telefonu Sony Ericksson w700 nebo nejak tak.. (W znamenalo: řada Walkman) jsou lepsi nez nejake dobre recenzovane spunty, za ktere jsem dal okolo 2k.

doplněno 21.09.15 07:55:

bmx, bez recenzi ani ranu po mnoho spatnych zkusenostech "starani se o kulhaveho kone" (samo ze ne heureka ale google.com) :) Mnohokrat mi to zachranilo $$. Ale sluchatka jsou jine odvetvi nez treba PC komponenty, to je jasne :) Prilis subjektivni. Nerikam, ze ty drahe spunty nejsou super, ale proste me nasere, ze je s prehledem porazi ty kratoucke spuntiky od Sony u telefonu za 4k

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.