Lumia 535- WPS?

Od: odpovědí: 8 změna:

Ahojky, dostala jsem k narozkám mobil Lumia 535 Dual SIM. Chci se připojit na wi-fi a nemůžu najít připojení pomoci WPS. Nevíte někdo, jak se mám připojit?

Díky mockrát :)

8 odpovědí na otázku

 

 


0x

V nastavení je hned první možnost síť+připojení. Tam najděte wifi, zapněte jezdce na zapnuto. Měla by se vyhledat wifi. Zvolte ji, případně napište heslo. Po ťuknutí na ní se ukáže možnost připojovat automaticky, tu zatrhněte. Další možnosti, spravovat a inteligentní wifi, jsou na automatická připojování na cizí wifi, pokud chcete šetřit data ve městě a jste v dosahu volných sítí.


to tam právě není. Nic se něděje a když tam zadám heslo, zobzazí se i, že je chybné

Heslo vám musí dať ten,kto spravuje tu wifi,len u voľnej,čiže nezabezpečenej nie je potrebné heslo.


heslo je mé. Jen se na internet nepřipojuje pomocí hesla, ale tlačítka WPS a to mi na mobilu právě nejde najít

 


ta možnost v nastavení

Tak jediné, co bych doporučil, je obrátit se na značkovou prodejnu operátora. Nastavení telefonu dělají zdarma, jen se někde musíte objednat. Vůbec totiž nechápu vaše doplnění, nevím, co už máte nastavené, a myslím, že to bude nejrychlejší a nejjistější způsob.

doplněno 20.09.15 22:43:

A zadáváte to osmimístné číslo PIN v počítači, když se telefon pokouší připojit? Ta WPS sice signál z telefonu chytí, ale vy musíte říct pinem routeru, že může telefon připojit.

 


0x
avatar scv

Obávám se, že operační systémy iOS a Windows Phone (alespoň verze 8) spárování pomocí WPS neumí. Ideálním řešením by bylo v nastavení routeru WPS vypnout. Pokud do nastavení nemůžete nebo nevíte jak na to, požádejte správce sítě / poskytovatele, ať to změní. Kromě toho, že vám nejde připojit mobil, není používání WPS ani příliš bezpečné - téměř jako kdyby síť heslem zabezpečená vůbec nebyla.. doporučuje se proto používat zabezpečení WPA2 bez WPS a k tomu silné heslo (alespoň 8 znaků, nesložené z existujících slov a obsahující nějaké to číslo či speciální znak). S vypnutým WPS by s připojením pomocí hesla neměl být problém.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]