Aktualizace systému

Od: Datum: 18.09.15 18:06 odpovědí: 9 změna: 23.09.15 15:01

Po stažení balíčku aktualizací se telefon restartoval a na obrazovce se ukázalo-viz.obrázek.Tak jsem zaškrtla to první,jen restart a nejdou mi ted ani aktualice v obchodě.Prosím o radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 18.09.15 18:21

uveďte nám přesný typ mobilu - nezmáčkla jste aktualizaci ale jen na normální nastartování - aktualizace v mobilu někde bude stažena...

Musíte se dostat do bootovacího stavu viz. vaše obrázky a zadat apply from... - místo, kam se update uložil...

doplněno 18.09.15 18:53:

Stahování dat bývá většinou do karty SD - záleží na uživateli, jak si to nastaví.

Postup můžete najít někdě tady - https://www.google.cz/webhp?hl=cs&gws_rd=cr&ei=gUD8VYiaG6mxygOz97XIBw#hl=cs&tbm=vid&q=acer%20liquid%20e39%20upgrades

bohužel nemám aktuálně možnost sledovat videa...

Pokud tam nic nebude, tak hledejte hard reset - https://www.google.cz/webhp?h…&q=acer+liquid+e39+hard+reset

dostanete se na stejnou stránku.

ZÁLOHUJTE SI VŠECHNA DATA A APLIKACE DO PC PŘED TOUTO OPERACÍ! AKTUALIZACE NEBO TOVÁRNÍ NASTAVENÍ VÁM VŠE VYMAŽE!

doplněno 18.09.15 19:18:

Jestli vám nejde zadat ani tovární nastavení, bude to chtít přehrát firmware - tj. do servisu. Máte ještě v záruce? Zkuste to dát tam...

doplněno 18.09.15 19:28:

achá - tak to je důvodem tím, že Gplay pozná již jednou stažený soubor z daného přístroje. Chtělo by to stáhnout jinak - přes PC a uložit do mobilu...

Když jste prováděla to tovární nastavení, nebyla tam už ta možnost Update?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.09.15 18:37

Acer liquid e39.Děkuji,mrknu kde ta aktualizace je.

Datum: 18.09.15 18:45

No vidím,že to není tak lehké najít kam se to uložilo,můžete mi nějak poradit?

Datum: 18.09.15 19:14

Tak první video mi nehraje a do továrního už jsem to zkoušela a nejde to.Ale i tak Vám děkuji.

Datum: 18.09.15 19:24

Do továrního to jde dát,ale nejde aktulizece mobilu ani v obchodě.

Datum: 18.09.15 20:35

Jiná možnost update tam nebyla.A z toho obchodu mi nejde ani stahovat.

Datum: 18.09.15 20:40

tak mám zkusit pátou položku? wipe data/factory reset?Nebo je to stejné jako když jsem dala tovární z mobilu?

Od: t
Datum: 22.09.15 15:06

Zdravím, na mém Acer Liquid E700 (E39) nastal stejný problém s touto systémovou aktualizací (velikost cca 6,1 MB).

Aktualizovat aplikace v Google Play, ale na rozdíl od Vašeho případu jde, samy se nabízejí.

Podle mě jde o chybu aktualizačního balíčku - tedy výrobce ACER, na Vašem místě bych určitě žádný Wipe (vymazání) nedával. V případě, že se aktualizace nezdařila, stačí zvolit položku Reboot system now a máte telefon ve stavu před pokusem o aktualizaci (objeví se hláška, že se aktualizace nezdařila)

Ani hledání uložení aktualizace není účelné, viditelně uložená není a všechny předchozí aktualizace se nainstalovaly automaticky. Takže podle mě je na vině výrobce a jeho špatný aktualizační balíček.

Nejlepší by bylo informovat výrobce, ale zatím jsem nenašel, kde bych to mohl nahlásit jako Bug.

Ohodnoceno: 1x

Od: t
Datum: 23.09.15 15:01
Stačilo počkat, dnes ráno se aktualizace nainstalovala už bez problémů.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.