SMS upozornění na nový email na vodafone

Od: Datum: 16.09.15 13:16 odpovědí: 5 změna: 16.09.15 19:43

Prosím Vás jsem u vodafonu a nemám datový tarif. Chci se proto zeptat zdali existuje bezplatný způsob zasílání upozornění SMSkou na nový email na schránce u Gmailu od Googlu nebo Emailu od Seznamu.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jentak
Datum: 16.09.15 13:52

Ano, existuje. Otevřte si u Vodafone.email novou mailovou schránku, v ní si nastavte upozornění na Email SMSkou, a z gmailu si dejte přeposílat všechnu poštu na vodafone.email. Myslím, že u vodafone.email jde nastavit i nějaká forma automatického mazání. A je to. Já to používám už asi tři roky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.09.15 13:56
Schránka na seznamu to má přímo v nastavení filtrů bez nutnosti přeposílání na vodafone mail.

Od: jentak
Datum: 16.09.15 14:00

Ale jen omezený počet denně.

Datum: 16.09.15 14:36
Jakým počtem omezený? Sto zpráv denně nebo kolik? Mám to nastavené ještě z dob, kdy mobily měly vytahovací anténku a za celou dobu se mi nestalo, že by notifikace z mailu nedorazila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.