Aplikace na mobil

Od: Datum: 04.09.15 09:34 odpovědí: 7 změna: 04.09.15 13:17

Existuje prosím nějaká aplikace na Android jako má Apple pro mobil ,kde po zadání hesla se objeví na mapě pohyb dalšího mobilu,dětí,rodiny.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.15 10:48

jsou jich 10ky např. Sledování z GPS,Parent Control,Care4

Ohodnoceno: 0x

Od: maci11
Datum: 04.09.15 11:07

Myslela jsem samozřejmě bezplatně,o placených vím.

Datum: 04.09.15 12:13

Příště byste se mohla minimálně na ty aplikace podívat... všechny které jsem vuedl jsou zdarma, pod každou vám to navíc nabídne další alternativy, které jsou také zdarma...

Od: lujs®
Datum: 04.09.15 11:11

Někde sem loni (nebo už předloni) četl že to v rámci rodinnýho tarifu dokonce nabízí některý z našich telef. operátorů. Myslím že to byl T-mobile.

Od: anonym0
Datum: 04.09.15 11:45

Pokud mate ucet u google a google+, jako ze ucet u google z duvodu androidu mate, tak lze v google+ nastavit sdileni polohy napr jen pro "rodinu". Pokud si ostatni pridate do "rodiny", a oni vas, tak navzajem muzete pres google+ videt svoji polohu. Vyhoda je, ze to funguje (s omezenou presnosti) i pri vypnute GPS a nepotrebujete zadnou dalsi aplikaci, protoze google+ vas uz google stejne vnutil.

doplněno 04.09.15 11:48:

pripadne se muzete pres Android Device Manager https://www.google.com/android/devicemanager pripojit na ucet nekoho z vasi rodiny a tam najit aktualni polohu telefonu, ale to je nepohodlne.

Od: maci11
Datum: 04.09.15 12:02

Na google + jsem přihlášená ,přidala jsem si jména do rodiny ,ale nevidím nic.To druhé číslo si mě taky přidalo.

Od: anonym0
Datum: 04.09.15 13:17

Google+ -> nastaveni -> nastaveni uctu (jmeno@gmail.com) -> sdileni polohy -> zaskrtnout zapnuto a v nastaveni "presna poloha" vybrat "rodina".

Pokud chcete videt, kde se nekoho z "rodiny" nachazi, tak potom

Google+ -> klepnout voravo nahore na "sipka dolu" -> rozbalit "Kruhy" -> vybrat "rodina" -> klepnout voravo nahore na siluetu panacka s radky -> vybrat cloveka na ktereho se chcete podivat -> zobrazi se profil cloveka s jeho aktualni polohou. Pokid klepnete na jeho polohu ukaze se na mape.

Mozna to chvilku bude trvat nez se poprve synchronizuji vsechna nastaveni.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.