Android 5.0 (Lollipop) nebo 4.4.KitKat?

Od: Datum: 31.08.15 09:01 odpovědí: 5 změna: 01.09.15 13:54

Mám v plánu koupit nový mobil ale ty co se mi líbí mají Android 5.0 (Lollipop),a v těch málo recenzích co jsem se dočetla prý není nic moc.Nemáte s tím někdo zkušenosti , který z operačních systémů je lepší?Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: honzajs122
Datum: 31.08.15 11:01

4.4 KitKat je mrtvý, ať žije 5.0 Lollipop ...už se připravuje 6.0 Marshmallow

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.08.15 11:47
Ono to bude mobil od mobilu - značku od značky jiné. Někdo nadává že mu lízátko žere víc baterku než kitkat a jiný ho zas brání že je to krok kupředu. Musíš si najít nebo založit vlastní vlákno pro konkrétní mobil na živě.cz nebo třeba na mobilmánii a podle ohlasů se rozhodovat. Univerzální rada neexistuje.

Datum: 31.08.15 20:36

Tak niektoré aplikácie na android už idú len od päťky a vyššie,tak si vyber.*zed*.

Od: jdfm
Datum: 31.08.15 20:44
Mela jsem kit kat a aktualizovala na lolipop a doted toho lituju.. Vubec mi nevyhovuje, ale kazdemu se libi neco jine.

Datum: 01.09.15 13:54

To je přesně to,na co si lidi v těch málo recenzích stěžují,prý stojí 5.0.za...prý tam ani nelze ztišit zvonění atd...všude píšou,že to ještě nemá vychytané mouchy a asi to bude pravda.Jinak mám Samsung a zase chci Samsung.Ale do Lollipop na 90%nepůjdu po tom co jsem kde dohledala i v recenzích...Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.