Jak psát rychle SMS ve smartphonu

Od: Datum: 27.08.15 15:43 odpovědí: 6 změna: 27.08.15 16:32

Dobrý den.Poradí někdo, jak psát rychle SMS v Androidu?Ve starém telefonu Sony Ericsson byla funkce T9.Začalo se psát slovo a systém si ho domyslel a navrhl.Ta funkce se dala vypnout a psát normálně.Existuje něco takového na smartphonech,konkrétně na Androidu 4.1 (Jelly Bean),když je chytrý?Nějak se tam takové funkce nemohu dopátrat a v manuálu jsem to nenašel.Ale tam jsem nenašel víc věcí a jsou tam.Případně nějaká aplikace,která se doinstaluje.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.15 15:45

Dobrý den,

mě klávesnice na androidu nabízí slova..začnu psát a po několik písmenkách mi ukáže slova, která tak začínají. Nejspíš to bude klávesnicí. Používám SwiftKey.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.15 15:55

Já používám tu co tam byla a ta nic nenabízí.Zkusím se podívat,jestli se to dá doinstalovat.Díky

Datum: 27.08.15 16:29

Určitě se dá stáhnout a doinstalovat, protože já to tak udělala.

Datum: 27.08.15 16:32

Já jsem to už doinstaloval.Děkuji za radu.

Datum: 27.08.15 16:01

Já používám Graffiti, sice možná lze psát jinak i rychleji ale takhle se dá absolutně bez problémů psát aniž by člověk koukal na klávesnici ;)

Datum: 27.08.15 16:17

Díky za tip.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.